15 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

3. NL Sjever: Polet (SMnM) pobjedom do prvog mjesta, Dinamo (D) i Rudar poraženi

Danas su odigrane utakmice 11. kola 3. NL Sjever. Međimurski predstavnici upisali su jednu pobjedu i dva poraza.

Polet je u Svetom Martinu na Muri ugostio momčad Podravca iz Virja te opravdao ulogu favorita. Nakon 90 minuta bodovi ostaju domaćinu s rezultatom 3:0.

Polet je poveo preko Marka Šarića koji je zabio za minimalno vodstvo u 29. minuti, ujedno i rezultat s kojim se odlazi na predah. U 70. minuti Šarić se ponovno upisuje u strijelce za povećanje vodstva na 2:0. Samo sedam minuta kasnije za konačnih 3:0 pogađa Marko Žulić.

Ovom pobjedom, ali i porazom Radnika protiv Varteksa, Polet se nalazi na vodećoj poziciji 3. NL Sjever.

Polet (SMnM): Jambres, Štefanec, Mesarić, Glavica, Mihalinec, Barat (C), Šarić, Jurinić, Žganec S., Perčić, Telebar.

Klupa: Horvat, Sabol, Novak, Žulić, Krištofić, Žganec E., Žganec J.

Rudar poražen u Orahovici

Rudar je u derbiju sredine tablice gostovao u Orahovici protiv momčadi Papuka te upisao poraz 2:0. Podsjetimo, Rudar je kod kuće upisao sve pobjede, dok poraze bilježe samo na gostovanjima.

Rudar: Kodba, Antolović, Šardi, Belaj, Zeljko, Vinko, Martinjaš, Radiković, Nedeljko K., Cimerman, Hlišć S.

Klupa: Srpak, Liklin, Sakač, Mađarić, Nedeljko P., Debelec R., Mikulić.

Dinamo (D) poražen u Ludbregu

Domašinečki Dinamo gostovao je u Ludbregu protiv posljednje plasirane Podravine te upisao visoki poraz 5:0. Ovo je treći poraz Dinama (D) ove sezone.