NOGOMET: Međimurje opet igralo s Mađarima i slavilo pobjedu

Međimurje je u Nedelišću bilo bolje od Heviza i zasluženo pobjedilo
Drugoligaš Međimurje nastavilo je s odigravanjem pripremnih utakmica. Uglavnom su protivnici Mađari, pa su tako ove nedjelje odigrali protiv Heviza i stigli do pobjede 2:1.
Po kišovitom vremenu i na skliskom ali dobro pripremljenom travnjaku u Nedelišću Međimurje je dominiralo u prvom poluvremenu, što je rezultiralo s vodstvo od 1:0.
Njihov protivnik mađarski trećeligaš Heviz uglavnom se branio i pokušavao kontrama. Bolja igra došla je na naplatu u 31. minuti kada je Ikić pogodio za prvi gol Međimurja s preko 20 metara.
I u drugom dijelu kada je trener Kristić na teren poslao kompletno novu ekipu dominacija je nastavljena. Na 2:0 vodstvo je povećao mladi Cimerman u 61. minuti. U 80. minuti gosti smanjuju na 2:1.
Slijedeća kontrolna utakmica na rasporedu je u srijedu kada je Međimurje domaćin novom drugoligašu iz Zagreba Dubravi Tim Kabel. Utakmica se igra u Orehovici od 18 sati.