MEĐIMURSKI NOGOMETNI SAVEZ kako će izgledati nogometne lige u novoj sezoni

nogomet
Ilustracija

PRIJEDLOG SASTAVI LIGA – SENIORI   SEZONA 2019/2020

Evo kako će izgledati nogometne lige u novoj sezoni

I HNLŽ

ŽNK KATARINA ZRINSKI – Čakovec

II HNLŽ

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

II HNL  

NK MEĐIMURJE (Čakovec)

III HNL – SJEVER

NK POLET (Sveti Martin na Muri)

NK RUDAR (Mursko Središće)

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA ČK-VŽ

 

  1. MLADOST KOMET (Prelog)
  2. SLOGA (Čakovec)
  3. MEĐIMUREC
  4. OMLADINAC (Novo Selo Rok)
  5. PUŠĆINE
  6. NEDELIŠĆE
  7. DINAMO (Domašinec)
  8. DINAMO (Palovec)

 

I MEĐIMURSKA LIGA

 

  1. PODTUREN
  2. SPARTAK (Mala Subotica)
  3. POLET (Pribislavec)
  4. TRNAVA (Goričan)
  5. GRANIČAR (Kotoriba)
  6. MLADOST (Sveta Marija)
  7. DUBRAVČAN (Donja Dubrava)
  8. TRNOVEC
  9. KRALJEVČAN 38 (Donji Kraljevec)
  10. BSK (Belica)
  11. CENTROMETAL (Macinec)
  12. BRATSTVO (Jurovec)
  13. HODOŠAN
  14. SLOGA (Štrigova)
  15. GALEB (Oporovec)
  16. JEDINSTVO (Gornji Mihaljevec)

II MEĐIMURSKA LIGA – A

 

  1. BORAC PMP (Turčišće)
  2. VIDOVČAN (Donji Vidovec)
  3. OMLADINAC (Držimurec-Strelec)
  4. MLADOST (Ivanovec)
  5. VUČETINEC
  6. CROATIA (Orehovica)
  7. RADNIČKI (Gardinovec)
  8. BUDUĆNOST (Podbrest)
  9. ČSK (Čehovec)
  10. DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE
  11. NAPRIJED (Cirkovljan)
  12. JADRAN (Štefanec)
  13. NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC
  14. MLADOST (Dekanovec)
  15. DRAVA (Donji Mihaljevec)
  16. BORAC (Donji Hrašćan)

 

II MEĐIMURSKA LIGA – B

 

 

  • BUDUĆNOST (Miklavec)
  • SLOBODA (Slakovec)
  • VENERA PMP (Sveti Juraj na Bregu)
  • POBJEDA (Gornji Hrašćan)
  • DONJI KONCOVČAK
  • HAJDUK (Štrukovec)
  • BRATSTVO (Savska Ves)
  • SOKOL (Vratišinec)
  • MURA (Hlapičina)
  • SLOBODA (Mihovljan)
  • MALI MIHALJEVEC
  • PLAVI (Peklenica)
  • ZASADBREG 77
  • HAJDUK (Brezje)
  • STRAHONINEC

 

  1. OMLADINAC (Mačkovec)

 

III MEĐIMURSKA LIGA

                   

  1. NK GRANIČAR (Novakovec)
  2. OTOK
  3. DRAVA (Kuršanec)
  4. NAPREDAK (Gornji Kraljevec)
  5. TORPEDO (Križovec)
  6. DINAMO (Žiškovec)
  7. MLADOST (Selnica)
  8. BRATSTVO (Preseka)
  9. PARAG
  10. ZEBANEC 1986
  11. JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi)
  12. DUBRAVA (Sivica)

Čakovec, 19.06.2019.

 

Ostavi komentar