Međimurske nogometne lige (najava): Općinski derbi Centrometal – Međimurec

Najava  – Međimurske nogometne lige

U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Subota:

Centrometal – Međimurec, G.Žganec, Sukanec, Čurila ; Drvenkar, Podturen – Jedinstvo (GM), Klarić, Filipić, V.Žganec ; Modlic, Mladost Komet – Bratstvo (SV), Juras, Čižmešija, Zavrtnik ; Mezga, Nedelišće –Bratstvo (J), Jurčec, Ž.Novak, Kedmenec ; S.Križarić

Nedjelja:

Sloga (Š) – Dinamo (P), Dumančić, Križarić, Kovačić ; Marin Horvat, Spartak – Draškovec, P.Kolarić, Felker, Šegović ; D.Kovač, BSK – Mladost (SM), Aldić, Paman, Toplek ; Šoltić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Omladinac (NSR) – Polet (P), Graf, Kukovec, I.Žganec ; Posedi, Hodošan – Trnava, Turk, Toplek, Režek ; Kovačić

Nedjelja:

Croatia – ČSK, Dežđek, Zobec, Koprivec ; Mijo Horvat, Zasadbreg 77 – Dubravčan, Škrobar, Čurila, Kantoci ; Jakovljev, Naprijed – Plavi, Hrženjak, Rodrigue, D.Novak ; Podgorelec, Kraljevčan 38 – Venera PMP, Velđi, Sukanec, Fodor ; Darko Jambrović, Strahoninec– Sokol, Fleten, Filipić, M.Trupković ; Najman

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Sloga (Č) – Jadran, Dežđek, M.Trupković, I.Novak ; Kopasić, Sloboda (S) – Pobjeda, Đurđek, D.Novak, Majetić ; Juračić

Nedjelja:

Mladost (D) – Budućnost (M), Klobučarić, Čižmešija, R.Kolarić ; I.Križarić, Borac PMP – Vidovčan, Srnec, M.Hrušoci, I.Novak ; Z.Novak, Mali Mihaljevec – Mura, Majetić, I.Žganec, Bašek ; Tomašić, Radnički – Pušćine, Kukovec, Đurđek, Kraljek ; M.Kovač, Mladost (I) – Hajduk (B), Tomičić, G.Žganec, Bašek ; Tomašić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Omladinac (DS) – Budućnost (P), Srnec, Koprivec, M.Hrušoci ; Hozjak

Nedjelja:

Sloboda (M) – Otok, Režek, Fuček, Grgić ; Modlic, Jedinstvo (NSnD) – Drava (DM), Turk, V.Hrušoci, Gašparić ; Dino Jambrović, Borac (DH) – Drava (K), Klarić, Kedmenec, Volar ; Brezovački

Graničar (N) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Donji Koncovčak – Torpedo, Aldić, Rodrigue, V.Hrušoci ; Brezovački, Napredak – Trnovec, Dumančić, Kraljek, Sobočan, Šenkovec – Parag, Škrobar, Vuk, Bašek ; Z.Novak, Bratstvo (P) – Omladinac (M), Velđi, V.Baksa, L.Baksa

Nedjelja:

Dubrava – Hajduk (Š), Juras, Blažona, Magdalenić ; Kopasić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE