Međimurske nogometne lige: Susjedski derbi Hodošan – Trnava

SONY DSC

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

3. kolo

Subota:

Hodošan – Trnava, P. Kolarić, F. Aldić, Vlah, Darko Jambrović, Centrometal – Spartak ,Klarić, Ćižmešija, Ž. Novak, S. Novak, Polet (P) – Galeb, Klobučarić, Šupljika, I. Horvat, Kolarić.

Nedjelja:

Sloga (Š) – Bratstvo (J), I. Križarić, Jakovljev, Čurila, Z. Novak, Naprijed – BSK, Dumančić, I. Žganec, D. Novak, Vlahek, Kraljevčan 38 – Podturen, Srnec, Felker, Filipić, Kopasić, Jedinstvo (GM) – Graničar (K), Velđi, Sokač, Sukanec, Dino Jambrović, Trnovec – Dubravčan, Juras, Zobec, M. Mesarić, Šoltić.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

3. kolo

Subota:

Međimurje-Čakovec – Drava (DM), Majetić, Korunek, Marciuš, Toplek.

Nedjelja:

Radnički – Jadran, Filipčić, Kantoci, Vlahek, Podgorelec, Omladinac (DS) – ČSK, Rodrigue, Paman, Podvezanec, Mi. Horvat, Borac PMP – Croatia D. Mesarić, Kedmenec, J. Horvat, Novaković, Budućnost (P) – Vidovčan, Klobučarić, I. Horvat, R. Novak, Ma. Horvat, Mladost (I) – Bratstvo (P), Škrobar, R. Kolarić, Hergotić, Puklavec, Mladost (D) – Borac (DH), Đurđek, Grgić, F. Novak.

Draškovec-Geothermae je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

4. kolo

Subota:

Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak D. Aldić, Sokač, Slaviček, Perko, Sloboda (S) – Budućnost (M) Graf, Jakovljev, I. Žganec, Kovačić, Hajduk (Š) – Sokol Šegović, Dežđek, Sukanec, Sokač, Hajduk (B) – Vučetinec Hrženjak, D. Novak, V. Novak, Mezga, Bratstvo (SV) – Mali Mihaljevec Do. Horvat, Filipić, Čurila, Kovač.

Nedjelja:

Pobjeda – Venera PMP G. Žganec, Balić, Vuk, Modlic, Omladinac (M) – Strahoninec Juračić, A. Kukovec, Hrustek, Talan, Zasadbreg 77 – Sloboda (M) Fleten, Kočila, Sanjković, Đuranec.

Mura je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

3. kolo

Graničar (N) – Dinamo (Ž) Tomašić, Pintarić, Hrušoci, Sabol u 10 sati, Mladost (S) – Dubrava Koprivec, Bašek, V. Baksa, Brezovački, Drava (K) – Jedinstvo (NSD) Hrženjak, Korunek, Marciuš, Radek, Torpedo – Napredak J. Kukovec, Vlah, Fodor, Bacinger, Otok – Parag  Šegović, M. Horvat, L. Baksa, Korunić.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

 

 

Ostavi komentar