NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

8. kolo

Subota:

Podturen – Dubravčan Đurđek, I. Žganec, Tomšić, Đuranec, Hodošan – Kraljevčan 38 P. Kolarić, D. Novak, Vlah, Da. Jambrović.

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Graničar (K) Škrobar, Jakovljev, J. Horvat, Šoltić, Spartak – Galeb Klarić, Kedmenec, Vlahek, Križarić, Trnava – Trnovec G. Žganec, Čižmešija, Balić, Mezga, BSK – Polet (P) Velđi, Felker, Cvetko, Novaković, Sloga (Š) – Jedinstvo (GM) I. Križarić, Bacinger, Sukanec, Talan, Naprijed – Centrometal Graf, B. Križarić, M. Mesarić.

Utakmice se igraju s početkom u 15,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

8. kolo

Jadran – Drava (DM) Filipčić, Pintarić, Korunek, Puklavec, Vidovčan – Bratstvo (P) Šegović, Ma. Horvat, Fodor, Sabol, Croatia – Borac (DH) Juračić, L. Baksa, Hrustek, Perko, ČSK – Mladost (I) D. Mesarić, Slaviček, Marciuš, Radek, Radnički – NŠ Međimurje-Čakovec Toplišnjak, V. Baksa, Grgić, Hozjak, Omladinac (DS) – Budućnost (P) Hrženjak, Čeke, V. Novak, Mi. Horvat, Draškovec-Geothermae – Borac PMP J. Kukovec, Kočila, Da. Horvat, Di. Jambrović.

Mladost (D) je slobodna.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 15,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

10. kolo

Subota:

Hajduk (Š) – Sloboda (S) Fleten, Tomašić, Juračić, Posedi, Hajduk (B) – Donji Koncovčak Filipčić, B. Križarić, Paman, Kovačić, Bratstvo (SV) – Budućnost (M), D. Mesarić, Jakovljev, J. Horvat, Drvenkar Vučetinec – Sokol I. Križarić, Felker, Sukanec, Brezovački.

Nedjelja:

Plavi – Omladinac (M) Filipić, Bašek, Hrušoci, Kopasić, Zasadbreg 77 – Mura Sanjković, D. Novak, Vlah, Kovač, Mali Mihaljevec – Venera PMP Koprivec, R. Novak, A. Kukovec, Podgorelec, Sloboda (M) – Strahoninec Do. Horvat, I. Žganec, Vuk, Ma. Horvat.

Pobjeda je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 15,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

8. kolo

Graničar (N) – Parag Toplišnjak, Grgić, F. Novak, Mesarić u 10 sati, Dinamo (Ž) – Jedinstvo (NSnD) Dežđek, Hajdinjak, Dubrava – Napredak Hergotić, S. Novak, Mladost (S) – Otok Đurđek, Z. Novak, Drava (K) – Torpedo Ž. Novak, Toplek.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 15,30 sati.

 

 

Ostavi komentar