1.2 C

Međimurske nogometne lige (subota): Zasadbreg 77 poražen u Vučetincu

REZULTATI I NAJAVA 29.KOLA MNL

U nastavku donosimo najavu i rezultate susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

29. kolo

Subota:

Dinamo (P) – Bratstvo (J) 3-0, Hodošan – Podturen 3-3

Palovčani su pobjedom protiv Bratstva, osigurali naslov prvaka. U dvoboju Hodošana i Podturna, nije bilo pobjednika.

Nedjelja:

Sloga (Š) – Kraljevčan 38, Spartak – BSK, Galeb – Polet (P), Graničar (K) – Centrometal, Mladost (SM) – Jedinstvo (GM), Trnava – Sloboda (S).

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

29. kolo

Vidovčan – Drava (K), Budućnost (P) – ČSK, Draškovec-Geothermae – Dubravčan, Naprijed – Mladost (I), Jadran – Mladost (D), Omladinac (DS) – Borac (DH), Radnički – Croatia, Drava (DM) – Borac PMP.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

29. kolo

Subota:

Plavi (Pek.) – Trnovec 2-2, Donji Koncovčak – Mura 0-3, prekid u 45.minuti

Trnovec je odigrao 2-2 u Peklenici, dok je susret u Donjem Koncovčaku, gdje je gostovala Mura, prekinut u 45.minuti, zbog nedovoljnog broja igrača kod domaćina.

Nedjelja:

Budućnost (M) – Hajduk (B), Mali Mihaljevec – Pobjeda, Hajduk (Š) – Omladinac (M), Venera PMP – Sokol, Jedinstvo (NSD) – Strahoninec, Sloboda (M) – Bratstvo (SV).

III.  MEĐIMURSKA LIGA

25. kolo

Subota:

Vučetinec – Zasadbreg 77 3-2, Napredak – Dinamo (Ž) 1-1

U derbiju kola, Vučetinec je bio bolji od Zasadbrega 77, dok pobjednika nije bilo u Gornjem Kraljevcu.