REZULTATI I NAJAVA 20.KOLA MNL
U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.
I. MEĐIMURSKA LIGA
20. kolo
Subota:
Polet (P) – Jedinstvo (GM) 0-0
U jedinom subotnjem susretu ove lige, Polet i Jedinstvo, nisu pronašli put do mreže.
Nedjelja:
Kraljevčan 38 – Centrometal G. Žganec, B. Križarić, Vlahek, Drvenkar, BSK – Bratstvo (J) Filipić, Šupljika, I. Žganec, Hozjak, Sloga (Š) – Sloboda (S) Fleten, R. Kolarić, Šegović, Vlahek, Spartak – Podturen P. Kolarić, Zobec, Felker, D. Kovač, Galeb – Hodošan Juras, Sukanec, Cvetko, Bacinger, Trnava – Graničar (K) D. Aldić, Čižmešija, D. Novak, M. Mesarić, Mladost (SM) – Dinamo (P) Đurđek, Čurila, Kantoci, Mezga.
Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.
Svakako derbi kola, igraju Mladost (SM) i Dinamo (P), dok se u lokalnom derbiju sastaju Sloga (Š) i Sloboda (S).
II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A
20. kolo
Drava (K) – Mladost (I) Klobučarić, Bašek, Pintarić, Mijo Horvat, Dubravčan – Mladost (D) Bacinger, Mario Horvat, Dino Jambrović, ČSK – Borac (DH) Srnec, Dežđek, Marciuš, I. Kovač, Vidovčan – Croatia Graf, V. Baksa, Damir Horvat, Podgorelec, Budućnost (P) – Borac PMP Tomičić, L. Baksa, Kukovec, Kopasić, Draškovec-Geothermae – Drava (DM) Dumančić, Hrustek, Kedmenec, Sabol, Naprijed – Radnički Bubek, Vlah, Đuranec, Jadran – Omladinac (DS) Hrženjak, R. Novak, Križarić.
Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.
Vodeći Dubravčan, dočekuje Dekanovčane, dok susjedski derbi igraju Draškovec i Drava (DM).
II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B
20. kolo
Subota:
Plavi (Pek.) – Bratstvo (SV) 0-2, Hajduk (Š) – Donji Koncovčak 4-1
Savčani su slavili u Savskoj Veski, dok je u Štrukovcu, Hajduk bio bolji od Koncovčana.
Nedjelja:
Hajduk (B) – Omladinac (M) Filipčić, Balić, Modlic, Pobjeda – Sokol Turk, Vuk, Radek, Trnovec – Strahoninec Koprivec, Čeke, Kočila, Z. Novak, Budućnost (M) – Mura Toplišnjak, Korunek, Majetić, Puklavec, Mali Mihaljevec – Sloboda (M) Juračić, Martinović, Kovačić, Venera PMP – Jedinstvo (NSD) D. Mesarić, Paman, Kolarić.
Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.
Derbi kola, igraju Trnovec i Strahoninec, a lokalni Hajduk (B) i Omladinac (M).
III. MEĐIMURSKA LIGA
16. kolo
Subota:
Vučetinec – Graničar (N) 5-2, Bratstvo (P) – Zebanec 1986 4-0, Napredak – Parag 2-0, Međimurje-Čakovec – Otok 8-1
U subotnjim susretima, domaćini su ostvarili sve pobjede.
Nedjelja:
Zasadbreg 77 – Torpedo Hergotić, Perko, Mladost (S) – Dubrava Sanjković, Podvezanec, Borko.
Dinamo (Ž) je slobodan.
Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.