Međimurske nogometne lige (subota): Trnovec slavio u Savskoj Vesi

SONY DSC

REZULTATI I NAJAVA 7.KOLA MNL

Od susreta u ovome kolu, treba izdvojiti lokalni derbi Mladosti (SM) i Graničara (K). U A skupini, Dubravčan i Draškovec, očekuju zahtjevna gostovanja u Orehovici i Držimurec-Strelcu, dok u derbiju kola, Jadran dočekuje Naprijed. Zasadbreg, sa stopostotnim učinkom, gostuje u Novakovcu, kod Graničara.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Podturen – BSK 1-2, Hodošan – Sloga (Š) 0-1, Dinamo (P) – Galeb 0-2

Veliko iznenađenje, dogodilo se u Palovcu, gdje je Galeb, bio bolji od prvoplasiranog Dinama. Gostujuće pobjede, upisali su BSK i Sloga.

Nedjelja:

Jedinstvo (GM) – Kraljevčan 38, Dumančić, Tuksar, Čurila ; Hozjak, Bratstvo (J) – Centrometal, D.Aldić, Zobec, F.Aldić ; Đuranec, Sloboda (S) – Polet (P), Srnec, Mihoci, Vuk ; Križarić, Trnava – Spartak, Fleten, I.Žganec, D.Novak ; D.Kovač, Mladost (SM) – Graničar (K), G.Žganec, Mihalić, Jakovljev ; Šoltić

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Mladost (D) – Drava (K), Filipčić, Hrustek, Kukovec ; Podgorelec, Borac (DH) – Mladost (I), Filipić, Bašek, Šegović ; Mijo Horvat, Croatia – Dubravčan, Juras, Vlah, V.Baksa ; Talan, Borac PMP – ČSK, Tomičić, D.Horvat, Fodor ; Kovačić, Drava (DM) – Vidovčan, Đurđek, Kedmenec, Kraljek ; Radek, Radnički – Budućnost (P), Bubek, Kočila, Marciuš ; Modlic, Omladinac (DS) – Draškovec-Geothermae, Škrobar, Cvetko, Vlah ; Korunić, Jadran – Naprijed, I.Križarić, B.Križarić, Kantoci ; I.Kovač

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Sokol – Hajduk (B) 2-4, Bratstvo (SV) – Trnovec 0-2, Donji Koncovčak – Plavi (Pek.) 4-1

U velikom derbiju, Trnovec je prošao „neokrznut“ i kroz Savsku Ves. Brezovčani su slavili u Vratišincu, dok su Plavi poraženi u Donjem Koncovčaku.

Nedjelja:

Strahoninec – Omladinac (M), D.Mesarić, Vuk, R.Novak ; Drvenkar, Mura – Pobjeda, Klobučarić, M.Mesarić, Muktić ; Hajdinjak, Sloboda (M) – Budućnost (M), L.Baksa, Pintarić, Balić ; Toplek, Jedinstvo (NSD) – Mali Mihaljevec, Rodrigue, Hrušoci, Korunek ; Sokač, Venera PMP – Hajduk (Š), Hergotić, Nedeljko ; S.Novak

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Mladost (S) 2-3

U Gornjem Kraljevcu, pobjeda Mladosti.

Nedjelja:

Graničar (N) – Zasadbreg 77 u 10 sati, Bubek, Filipić, Čurila ; Darko Jambrović, Zebanec 1986 – Dinamo (Ž), Sokač, Čeke, F.Novak ; Brezovački, Dubrava – Torpedo, Koprivec ; Sabol, Otok – Vučetinec, Sanjković ; Vlahek, Međimurje-Čakovec – Bratstvo (P), R.Kolarić ; B.Kolarić

Parag je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

 

 

 

Ostavi komentar