Međimurske nogometne lige (subota): Trica Hodošana u Podturnu

Krenula je nova nogometna sezona 2019./2020. u Međimurju

REZULTATI I NAJAVA MNL

U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

 U 2. kolu sastaju se:

Subota:

Podturen – Hodošan 0-3

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Trnovec Đurđek, Kantoci, Balić, Novaković, Dubravčan – Polet (P) Klarić, Felker, Mihalić, Talan, Galeb – Jedinstvo (GM) I. Križarić, Sukanec, Sokač, Drvenkar, Graničar (K) – Centrometal Klobučarić, Čižmešija, M. Mesarić, Mi. Horvat, Spartak – Kraljevčan 38 G. Žganec, Jakovljev, Paman, Hozjak, Trnava – Naprijed Do. Horvat, Ž. Novak, D. Novak, Hajdinjak, BSK – Sloga (Š) Fleten, Čurila, Vlah, Sokač.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Nedjelja:

Jadran – Mladost (D) Graf, Kočila, J. Horvat, Vlahek, Borac (DH) – Mladost (I) Juračić, Hrustek, Kovač, Bratstvo (P) – Međimurje-Čakovec Šegović, Korunek, Toplek, Drava (DM) – Budućnost (P) J. Kukovec, Bašek, Tomšić, Radek, Vidovčan – Borac PMP Koprivec, Kedmenec, Dežđek, Bacinger, Croatia – Draškovec-Geothermae Filipčić, V. Baksa, S. Novak, ČSK – Radnički D. Aldić, M. Horvat, Korumić.

Omladinac (DS) je slobodan.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

U 3. kolu sastaju se:

Subota:

Vučetinec – Zasadbreg 77 2-1, Donji Koncovčak – Mura 1-0

Nedjelja:

Mali Mihaljevec – Hajduk (B) Velđi, A. Kukovec, Ma. Horvat , Sloboda (M) – Omladinac (M Srnec, Pintarić, Marciuš, Sabol, Strahoninec – Hajduk (Š) D. Mesarić, Vuk, Čeke, Brezovački, Sokol – Pobjeda Škrobar, V. Novak, Kovačić, Venera PMP – Sloboda (S) Dumančić, Grgić, L. Baksa, Vuk, Budućnost (M) – Plavi (Pek.) Sanjković, Hrušoci, Borko.

Bratstvo (SV) je slobodno.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

Subota:

Napredak – Drava (K) 0-3

Nedjelja:

Dinamo (Ž) – Otok Hergotić, Puklavec, Parag – Torpedo I. Žganec, Podgorelec igra se u Križovcu, Jedinstvo (NSD) – Mladost (S) Hrženjak, Mesarić, Dubrava – Graničar (N) Toplišnjak, Z. Novak.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

 

 

Ostavi komentar