Međimurske nogometne lige (subota): Slavlje Trnave u Hodošanu

REZULTATI I NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

3. kolo

Subota:

Hodošan – Trnava 1-2, Centrometal – Spartak 5-1, Polet (P) – Galeb 3-2

Trnava je slavila u susjedskom derbiju, dok su uspješni domaćini bili Centrometal i Polet.

Nedjelja:

Sloga (Š) – Bratstvo (J), I. Križarić, Jakovljev, Čurila, Z. Novak, Naprijed – BSK, Dumančić, I. Žganec, D. Novak, Vlahek, Kraljevčan 38 – Podturen, Srnec, Felker, Filipić, Kopasić, Jedinstvo (GM) – Graničar (K), Velđi, Sokač, Sukanec, Dino Jambrović, Trnovec – Dubravčan, Juras, Zobec, M. Mesarić, Šoltić.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

3. kolo

Subota:

Međimurje-Čakovec – Drava (DM) 0-8

Mihaljevčani su uvjerljivo slavili u Čakovcu, sa čak osam zgoditaka u mreži domaćina.

Nedjelja:

Radnički – Jadran, Filipčić, Kantoci, Vlahek, Podgorelec, Omladinac (DS) – ČSK, Rodrigue, Paman, Podvezanec, Mi. Horvat, Borac PMP – Croatia D. Mesarić, Kedmenec, J. Horvat, Novaković, Budućnost (P) – Vidovčan, Klobučarić, I. Horvat, R. Novak, Ma. Horvat, Mladost (I) – Bratstvo (P), Škrobar, R. Kolarić, Hergotić, Puklavec, Mladost (D) – Borac (DH), Đurđek, Grgić, F. Novak.

Draškovec-Geothermae je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

4. kolo

Subota:

Plavi (Pek.) – Donji Koncovčak 5-2, Sloboda (S) – Budućnost (M) 1-1, Hajduk (Š) – Sokol 3-1, Hajduk (B) – Vučetinec 0-1, Bratstvo (SV) – Mali Mihaljevec 5-1

Općinski derbi pripao je Vučetincu, a lokalni Štrukovčanima. Savčani i Pekleničani, upisali su uvjerljive pobjede na svom terenu. Bez pobjednika su u Slakovcu, odigrali Sloboda i Budućnost iz Miklavca.

Nedjelja:

Pobjeda – Venera PMP G. Žganec, Balić, Vuk, Modlic, Omladinac (M) – Strahoninec Juračić, A. Kukovec, Hrustek, Talan, Zasadbreg 77 – Sloboda (M) Fleten, Kočila, Sanjković, Đuranec.

Mura je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

3. kolo

Graničar (N) – Dinamo (Ž) Tomašić, Pintarić, Hrušoci, Sabol u 10 sati, Mladost (S) – Dubrava Koprivec, Bašek, V. Baksa, Brezovački, Drava (K) – Jedinstvo (NSD) Hrženjak, Korunek, Marciuš, Radek, Torpedo – Napredak J. Kukovec, Vlah, Fodor, Bacinger, Otok – Parag  Šegović, M. Horvat, L. Baksa, Korunić.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

 

Ostavi komentar