REZULTATI I NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA  

5. kolo

Subota:

Hodošan – Sloga (Š) 2-0, Centrometal – Trnava 3-2, Polet (P) – Spartak 7-2

Nedjelja:

Naprijed – Bratstvo (J) G. Žganec, Kantoci, Sokač, Talan, Kraljevčan 38 – BSK Juras, Jakovljev, D. Novak, Posedi, Jedinstvo (GM) – Podturen Do. Horvat, B. Križarić, Filipić, Toplek, Trnovec – Graničar (K) P. Kolarić, Zobec, F. Aldić, Mezga, Dubravčan – Galeb Klobučarić, Bacinger, Ž. Novak, Novaković.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

5. kolo

Subota:

Međimurje-Čakovec – Croatia 0-1

Nedjelja:

Omladinac (DS) – Jadran Juračić, Balić, Hrustek, Kopasić, Draškovec-Geothermae – Radnički Fleten, Dežđek, L. Baksa, Mi. Horvat, Borac PMP – ČSK Hrženjak, Kočila, Vlahek, Mladost (I) – Vidovčan Graf, Podvezanec, J. Horvat, Ma. Horvat, Mladost (D) – Drava (DM) D. Mesarić, Vuk, Fodor, Dino Jambrović, Borac (DH) – Bratstvo (P) Toplišnjak, Ma. Horvat, Hozjak.

Budućnost (P) je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

7. kolo

Subota:

Donji Koncovčak – Hajduk (Š) 0-0, Plavi – Sloboda (S) 2-2

Nedjelja:

Sloboda (M) – Mali Mihaljevec Koprivec, Hrušoci, Vlah ; Radek, Strahoninec – Bratstvo (SV) I. Križarić, Kedmenec, Vlahek, Đuranec, Sokol – Hajduk (B) Sanjković, R. Novak, Grgić, Mesarić, Venera PMP – Zasadbreg 77 Đurđek, Pintarić, A. Kukovec, Kovačić, Omladinac (M) – Budućnost (M) Rodrigue, V. Novak, Bacinger, Mura – Pobjeda J. Kukovec, Hergotić, Brezovački.

Vučetinec je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

5. kolo

Subota:

Parag – Napredak 2-4

Nedjelja:

Mladost (S) – Dinamo (Ž) Šegović, Korunić, Drava (K) – Graničar (N) D. Aldić, Bašek, I. Žganec, Borko, Torpedo – Dubrava Filipčić, Z. Novak, Otok – Jedinstvo (NSnD) Srnec, Korunek, Marciuš, Podgorelec.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

 

Ostavi komentar