Međimurske nogometne lige (subota): Preokret Plavih u Štrukovcu

REZULTATI I NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo rezultate i najavu susreta ovog vikenda.

Susjedski derbiji I.MNL su Graničar(K)-Dubravčan i Trnava-Kraljevčan 38. Kotoripčani su u prošlom kolu doživjeli uvjerljiv poraz u Gornjem Mihaljevcu, dok je Dubravčan u zadnja dva susreta na domaćem terenu zabilježio dvije pobjede.

U II.MNL – A skupina vodeća Croatia veliki je favorit protiv Radničkog, dok će vrlo zanimljivi susreti biti Drava(DM)-Jadran i Budućnost(P)-Mladost(I).

Lider II.MNL – B skupina Sokol će se htjeti iskupiti svojim navijačima pobjedom nakon dva uzastopna poraza.

Međimurski trećeligaši Dubrava i Graničar(N) ove nedjelje igraju općinski derbi.

I  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Podturen – Trnovec 6-0

Nedjelja:

Trnava – Kraljevčan 38, Aldić, B.Križarić, Čižmešija ; Drvenkar, Bratstvo (J) – Draškovec-Geothermae, Dumančić, Kantoci, Balić ; Podgorelec, Graničar (K) – Dubravčan, P.Kolarić, Bacinger, Sokač ; Šoltić, Naprijed – Jedinstvo (GM), G.Žganec, Ž.Novak, Čeke ; Mesarić, Spartak – Hodošan, Fleten, Zobec, Vlah ; Talan, Sloga (Š) – Galeb, I.Križarić, Sukanec, Bašek ; Borko, BSK – Venera PMP, Velđi, I.Horvat, Vlahek ; Dino Jambrović

Polet (P) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

II  MEĐIMURSKA LIGA – A

Borac (DH) – Međimurje-Čakovec, Majetić ; Radek, Omladinac (DS) – ČSK, Koprivec, Kontrec ; Posedi, Borac PMP – Bratstvo (P), Juračić, Baksa ; Kopasić, Croatia – Radnički, Tomičić, Pintarić ; Sokač, Vidovčan – Mladost (D), Klarić ; Mezga, Budućnost (P) – Mladost (I), I.Žganec, M.Horvat ; Toplek, Drava (DM) – Jadran, Kukovec, F.Novak ; Vuk, Drava (K) – Otok, D.Mesarić ; Modlic

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 15 sati.

II  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Hajduk (B) – Sloboda (S) ODGOĐENO, Hajduk (Š) – Plavi 1-2, Vučetinec – Budućnost (M) 3-2, Bratstvo (SV) – Mali Mihaljevec 3-0

Nedjelja:

Sloboda (M) – Donji Koncovčak, D.Novak ; Križarić, Omladinac (M) – Mura, Graf ; Hozjak, Strahoninec – Zasadbreg 77 ODGOĐENO, Pobjeda – Sokol, Rodrigue, Grgić ; Kovačić

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

III  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Parag – Torpedo 3-11

Nedjelja: 

Napredak – Pušćine, Hergotić, R.Novak ; Hajdinjak, Dinamo (Ž) – Jedinstvo (NSnD), Sanjković ; Z.Novak, Dubrava – Graničar (N), Filipčić, Ivanuša ; Puklavec

Mladost (S) je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

Foto: Facebook NK Plavi Peklenica

 

 

 

Ostavi komentar