Međimurske nogometne lige (subota): Hodošan slavio u Pribislavcu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REZULTATI I NAJAVA 24.KOLA MNL

U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

24. kolo

Subota:

Centrometal – Podturen 1-1, Polet (P) – Hodošan 0-1.

Centrometal i Podturen, odigrali su bez pobjednika, dok je Hodošan minimalno slavio u Pribislavcu.

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Bratstvo (J) Fleten, Sukanec, Vlahek, Ma. Horvat, Jedinstvo (GM) – Sloboda (S) Filipić, Čurila, Hrustek, S. Novak, BSK – Trnava Velđi, Mihalić, Cvetko, Križarić, Sloga (Š) – Dinamo (P) Dumančić, Zobec, Mihoci, Bacinger, Spartak – Mladost (SM) Srnec, Tuksar, Sokač, I. Kovač, Galeb – Graničar (K) Bubek, Bacinger, Jakovljev, Mi. Horvat.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Derbi kola igraju Sloga i Dinamo, a vrlo zanimljivo će biti u Donjem Kraljevcu i Gornjem Mihaljevcu.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

24. kolo

Drava (K) – Borac (DH) Filipčić, Ma. Horvat, Marciuš, Drvenkar, Mladost (D) – Croatia I. Žganec, Kedmenec, F. Novak, Modlic, Mladost (I) – Borac PMP Do. Horvat Vlahek, Vlah, Kovačić, Dubravčan – Drava (DM) Đurđek, Vuk, Šegović, Posedi, ČSK – Radnički D. Aldić, Balić. Pintarić, Z. Novak, Vidovčan – Omladinac (DS) Klobučarić, L. Baksa, Dežđek, Hajdinjak, Budućnost (P) – Jadran D. Novak, Kantoci, Hrušoci, Sokač, Draškovec-Geothermae – Naprijed Klarić, I. Horvat, Šupljika, Toplek.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

Derbi začelja igraju Drava (K) i Borac (DH), a susjedski derbi Draškovec-Geothermae i Naprijed.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

24. kolo

Subota:

Sokol – Mura 0-2, Plavi (Pek.) – Venera PMP 1-1.

Mura je došla do pobjede u Vratišincu, dok u Peklenici nije bilo pobjednika.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Strahoninec D. Mesarić, Bašek, Fažon, Brezovački, Omladinac (M) – Bratstvo (SV) P. Kolarić, Paman, Mesarić, Pobjeda – Sloboda (M) Juračić, Korunek, Majetić, Puklavec, Trnovec – Donji Koncovčak Graf, Martinović, Vlahek Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD) Toplišnjak, Čeke, J. Horvat, Sabol, Mali Mihaljevec – Hajduk (Š) Koprivec, R. Novak, Radek.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Derbi susret igraju Hajduk (B) i Strahoninec, dok vodeći Trnovec ugošćuje Donji Koncovčak.

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

20. kolo

Subota:

Vučetinec – Otok 6-1, Bratstvo (P) – Međimurje-Čakovec 1-6.

Vučetinec i NŠ Međimurje-Čakovec, bili su uvjerljivi protiv Otoka, odnosno Bratstva.

Nedjelja:  

Zasadbreg 77 – Graničar (N) Rodrigue, Kopasić, Dinamo (Ž) – Zebanec 1986 Tomašić, Kukovec, Podvezanec, Di. Jambrović, Torpedo – Dubrava Hergotić, Borko, Mladost (S) – Napredak Sanjković, Perko.

Parag je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Zasadbreg 77 ne bi smio imati većih problema sa Graničarom, dok se još igra u Žiškovcu, Križovcu i Selnici.

 

Ostavi komentar