Međimurske nogometne lige (subota): Bez pobjednika u Palovcu

Utakmice kadeta i pionira Međimurja

REZULTATI I NAJAVA 23.KOLA MNL

U nastavku donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

23. kolo

Subota:

Dinamo (P) – Spartak 3-3, Podturen – Polet (P) 1-3, Sloboda (S) – Centrometal 2-4.

U velikom derbiju, Dinamo i Spartak odigrali su bez pobjednika, dok su gostujuće pobjede zabilježili Polet i Centrometal.

Nedjelja:

Graničar (K) – Kraljevčan 38 Bubek, I. Horvat, Šupljika, Hozjak, Mladost (SM) – Galeb Đurđek, Bacinger, D. Novak, Di. Jambrović, Trnava – Sloga (Š) Juras, Čižmešija, Vlahek, Mezga, Hodošan – BSK Klarić, Čurila, Sokač, Kopasić, Bratstvo (J) – Jedinstvo (GM) I. Križarić, B. Križarić, Zobec, Hajdinjak.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

23. kolo

Naprijed – Drava (K) G. Žganec, R. Kolarić, Kedmenec, Z. Novak, Jadran – Draškovec-Geothermae Do. Horvat, Felker, I. Žganec, Mi. Horvat, Omladinac (DS) – Budućnost (P) Klobučarić, Fažon, L. Baksa, Modlic, Radnički – Vidovčan Škrobar, Hrušoci, Kukovec, Talan, Drava (DM) – ČSK Turk, Jakovljev, Mihoci, Sabol, Borac PMP – Dubravčan Srnec, Mihalić, Sanjković, Vlahek, Croatia – Mladost (I) Filipčić, V. Baksa, F. Novak, S. Novak, Borac (DH) – Mladost (D) Filipić, Vuk, M. Horvat, D. Kovač.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

23. kolo

Subota:

Hajduk (Š) – Hajduk (B) 0-4, Donji Koncovčak – Budućnost (M) 1-1, Bratstvo (SV) – Pobjeda 2-1.

U dvoboju dva Hajduka, bolji je bio onaj iz Brezja, dok je Bratstvo bilo bolje od Pobjede. U Donjem Koncovčaku, istoimeni domaćin odigrao je 1-1 sa Budućnosti iz Miklavca.

Nedjelja:

Venera PMP – Mali Mihaljeve D. Aldić, Pintarić, Šegović, Puklavec, Jedinstvo (NSD) – Plavi Graf, Di. Horvat, R. Novak, Korunić, Sloboda (M) – Trnovec Juračić, Balić, Dežđek, Borko, Mura – Omladinac (M) D. Mesarić, Kantoci, Korunek, Kovačić, Strahoninec – Sokol Hrženjak, Ž. Novak, Hrustek, Bacinger.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

19. kolo

Subota:

Napredak – Zasadbreg 77 0-8, Međimurje-Čakovec – Mladost (S) 3-1

Zasadbreg 77 je bio uvjerljiv u Gornjem Kraljevcu, dok su Selničani poraženi u Čakovcu.

Nedjelja:  

Parag – Vučetinec u Vučetincu Fleten, Radek, Graničar (N) – Dinamo (Ž) u 10 sati Hergotić, Kedmenec, Tomašić, I. Kovač, Otok – Bratstvo (P) Koprivec, Martinović, Paman, Šoltić, Zebanec 1986 – Torpedo Rodrigue, Majetić, Podvezanec, Brezovački.

Dubrava je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

Ostavi komentar