Međimurske nogometne lige: Ovog vikenda na travnjaku županijski prvoligaši i drugoligaši

NAJAVA MNL

Ove godine kao nikad prije vrlo rano kreće prvenstvo i čak tri međimurske lige. Dosta toga je još za odigrati, vremenski uvjeti su puno povoljniji nego ranijih godina, tako da lopta kreće s centra. Pri završetku je i prijelazni rok koji traje do kraja ovog mjeseca, bilo je opet dosta igračkih promjena, pa tek treba vidjeti što donosi nastavak prvenstvene sezone.

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

U 16. kolu sastaju se:

Subota:

Podturen – Naprijed G Žganec, Čižmešija, Sukanec, Kopasić.

Nedjelja:

Bratstvo (J) – BSK Škrobar, B. Križarić, F. Aldić, S. Novak, Trnava – Sloga (Š) Srnec, Cvetko, I. Horvat, Mezga, Spartak – Hodošan Juras, Filipić, Ž. Novak, Toplek, Graničar (K) – Kraljevčan 38 I. Križarić, Sokač, M. Mesarić, Hajdinjak, Galeb – Centrometal Klarić, Čurila, Felker, Drvenkar, Dubravčan – Jedinstvo (GM) Velđi, Šupljika, Jakovljev, Hozjak, Trnovec – Polet (P) P. Kolarić, Bacinger, Zobec, Mesarić.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

U 16. kolu sastaju se:

Subota:

Bratstvo (P) – Budućnost (P) D. Mesarić, Tomšić, Tomašić, Šoltić.

Nedjelja:

Jadran – ČSK Turk, Balić, Cvetković, Đuranec, Croatia – Omladinac (DS) Fleten, V. Baksa, Vlah, Talan, Vidovčan – Draškovec-Geothermae D. Aldić, R. Kolarić, Kantoci, Kolarić, Drava (DM) – Borac PMP D. Horvat, Bašek, L. Baksa, Mi. Horvat, Borac (DH) – Međimurje-Čakovec Koprivec, Vuk, M. Horvat, Novaković, Mladost (D) – Mladost (I) Klobučarić, Kedmenec, Vlahek, Sokač.

Radnički je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

U 18. kolu sastaju se:

Subota:

Hajduk (Š) – Vučetinec Šegović, Hrustek, D. Novak, Modlic, Sloboda (S) – Strahoninec J. Kukovec, Sanjković, Hrušoci, Da. Jambrović, Plavi – Sokol Rodrigue, Toplišnjak, Korunek, Posedi, Donji Koncovčak – Budućnost (M) Hrženjak, Marciuš, Dežđek, Z. Novak.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Bratstvo (SV) Đurđek, Pintarić, V. Novak, Bacinger, Omladinac (M) – Mali Mihaljevec Juračić, Hergotić, I. Žganec, Ma. Horvat, Pobjeda – Sloboda (M) Graf, Čeke, Kočila, Perko, Mura – Venera PMP Filipčić, R. Novak, Grgić, Kovačić.

Hajduk (B) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

Foto: Facebook NK Centrometal Macinec

 

Ostavi komentar