Međimurske nogometne lige: Općinski derbi Croatia – Budućnost (P)

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

4. kolo

Subota:

Podturen – Centrometal P. Kolarić, Zobec, Podvezanec, Kovač.

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Dubravčan Velđi, F. Aldić, R. Kolarić, Vuk, Galeb – Trnovec Srnec, Čurila, Vlah, Mesarić, Graničar (K) – Polet (P) Rodrigue, Felker, M. Mesarić, Hajdinjak Spartak – Jedinstvo (GM) Hrženjak, Jakovljev, D. Novak, Bacinger, Trnava – Kraljevčan 38 I. Križarić, Čižmešija, Dežđek, Đuranec, BSK – Hodošan Đurđek, I. Horvat, Paman, Hozjak, Sloga (Š) – Naprijed Škrobar, Šupljika, Sokač, Marin Horvat.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

4. kolo

Jadran – Borac (DH) Šegović, Kočila, V. Baksa, Kolarić Bratstvo (P) – Mladost (D) Sanjković, Vuk, F. Novak,Vlahek, Drava (DM) – Mladost (I) Koprivec, Hrušoci, Kopasić, Vidovčan – Međimurje-Čakovec L. Baksa, Kedmenec, Korunić, Croatia – Budućnost (P) Do. Horvat, Bašek, A. Kukovec, Drvenkar, ČSK – Draškovec-Geothermae D. Aldić, Vlahek, Marciuš, Dino Jambrović, Radnički – Omladinac (DS) Mario Horvat, Pintarić, Tomšić, Sokač.

Borac PMP je slobodan.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

5. kolo

Subota:

Vučetinec – Bratstvo (SV) Klarić, I. Žganec, Fodor, Darko Jambrović Donji Koncovčak – Sloboda (S) Juras, Mihalić, Slaviček, Perko.

Nedjelja:

Sloboda (M) – Hajduk (B) Toplišnjak, Grgić,Brezovački, Strahoninec – Zasadbreg 77 D. Mesarić, Balić, Mihalić, Modlic, Sokol – Omladinac (M) Filipčić, Čeke, Sabol, Venera PMP – Hajduk (Š) J. Kukovec, R. Novak, Korunek, Talan, Budućnost (M) – Pobjeda Graf, Hrustek, S. Novak, Mura – Plavi I. Žganec, J. Horvat, Z. Novak.

Mali Mihaljevec je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

III.  MEĐIMURSKA LIGA  

4. kolo

Subota:

Napredak – Otok Majetić, Tomašić, V. Novak, ; Kovačić.

Nedjelja:

Graničar (N) – Mladost (S) Klarić, Puklavec, Dinamo (Ž) – Parag Hergotić ; Mezga, Jedinstvo (NSnD) – Torpedo Juračić ;Podgorelec, Dubrava – Drava (K) G. Žganec ; Borko.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

Ostavi komentar