Međimurske nogometne lige (nedjelja): Prekid u Sivici

U nastavku donosimo rezultate susreta pretposljednjeg 29. kola međimurskih nogometnih liga kroz vikend.

I. MEĐIMURSKA LIGA

29. kolo

Subota:

Dinamo (P) – Bratstvo (J) 3-0, Hodošan – Podturen 3-3

Palovčani su pobjedom protiv Bratstva, osigurali naslov prvaka. U dvoboju Hodošana i Podturna, nije bilo pobjednika.

Nedjelja:

Sloga (Š) – Kraljevčan 38  2-0, Spartak – BSK 1-0, Galeb – Polet (P) 4-3, Graničar (K) – Centrometal  2-5, Mladost (SM) – Jedinstvo (GM)  3-0, Trnava – Sloboda (S)  1-1.

U derbiju začelja, Trnava i Sloboda odigrali su 1-1. Domaće pobjede ostvarili su Sloga, Spartak i Mladost, a gostujuću Centrometal.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

29. kolo

Vidovčan – Drava (K)  6-1, Budućnost (P) – ČSK  1-3, Draškovec-Geothermae – Dubravčan  3-2, Naprijed – Mladost (I)  5-1, Jadran – Mladost (D)  2-1, Omladinac (DS) – Borac (DH) 3-0, Radnički – Croatia  3-2, Drava (DM) – Borac PMP  3-1.

U derbiju kola, Dubravčan je poražen u Draškovcu.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

29. kolo

Subota:

Plavi (Pek.) – Trnovec 2-2, Donji Koncovčak – Mura 0-3, prekid u 45.minuti

Trnovec je odigrao 2-2 u Peklenici, dok je susret u Donjem Koncovčaku, gdje je gostovala Mura, prekinut u 45.minuti, zbog nedovoljnog broja igrača kod domaćina.

Nedjelja:

Budućnost (M) – Hajduk (B)  1-2, Mali Mihaljevec – Pobjeda  1-2, Hajduk (Š) – Omladinac (M)  2-1, Venera PMP – Sokol  1-3, Jedinstvo (NSD) – Strahoninec  0-4, Sloboda (M) – Bratstvo (SV)  0-1.

Derbi začelja između Hajduka (Š) i Omladinca, pripao je Štrukovčanima, dok je Strahoninec slavio u Novom Selu na Dravi.

III.  MEĐIMURSKA LIGA

25. kolo

Subota:

Vučetinec – Zasadbreg 77 3-2, Napredak – Dinamo (Ž) 1-1

U derbiju kola, Vučetinec je bio bolji od Zasadbrega 77, dok pobjednika nije bilo u Gornjem Kraljevcu.

Nedjelja:

Graničar (N) – Međimurje-Čakovec  4-7, Mladost (S) – Torpedo  4-2, Otok – Zebanec 1986   8-2, Parag – Dubrava  2-3 prekid u 75. minuti.

Bratstvo (P) je bilo slobodno.

U pravoj golijadi, Čakovčani su slavili u Novakovcu. Susret između Paraga i Dubrave, prekinut je u 75. minuti, zbog udaranja glavnog suca od strane igrača Paraga.