Međimurske nogometne lige: Naprijed županijski prvoligaš

I u uzvratu kvalifikacija koji je odigran u srijedu u Cirkovljanu, za ulazak u 1. međimursku nogometnu ligu slavio je Naprijed i zasluženo postao županijski prvoligaš.

Naprijed-Strahoninec 3-1 (1-1)

1-0 , 16.min. Jurčan, 1-1 Majetić 41.min. 2-1 Trstenjak 65.min., 3-1 Presečki 76.min.

Suci: Igor Križarić, Ivica Horvat, Rudolf Čižmešija. Delegat: Zoran Hajdinjak.

Gledatelja: 500.

Naprijed: L. Varga, Lj. Varga (53. Glavina), Jurčan, Šimunković, Ekart, Makar (59. Presečki), Trstenjak, M. Novak (75. Matković), Crnković, F. Varga (87. Mikec), P. Horvat (80. Mesarek). Trener: Jurica Vručina

Strahoninec: Trstenjak, Vrček (64. Marciuš), N. Grabar (69. M. Kocijan), R. Zelić, S. Novak (79. Drabić), Erdelja (88. L. Zelić), Žunić, Majetić (80. Vurušić), M. Grabar, Fučko, Jalušić. Trener: Branko Janžek

U drugom susretu kvalifikacija za I. MNL, Naprijed je ponovno bio bolji od Strahoninca. Cirkovljančani su poveli u 16. minuti, zgoditkom Davida Jurčana. Gosti izjednačuju u 41. minuti, preko Krešimira Majetića. Naprijed ponovno vodi u 65. minuti, zahvaljujući Nikoli Trstenjaku. Pobjedu domaćina potvrđuje Ivan Presečki u 76. minuti. Kod Naprijeda, trojica opomenutih, a kod Strahoninca, jedan opomenuti igrač.