Međimurske nogometne lige: Derbi kola Polet (P) – Centrometal

nogometna lopta
ilustracija

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

13. kolo

Subota:

Polet (P) – Centrometal, Velđi, B. Križarić, I Žganec, Darko Jambrović, Podturen – Trnava, I. Križarić, Čižmešija, J. Horvat, Kopasić.

Nedjelja:

Jedinstvo (GM) – Bratstvo (J), P. Kolarić, Zobec, R. Kolarić, Z. Novak, Trnovec – Kraljevčan 38, Srnec, Bašek, Korunek, Mesarić, Dubravčan – Hodošan, Fleten, Čurila, Jakovljev, Dino Jambrović, Galeb – Naprijed, D.Aldić, D. Novak, Kedmenec, Hozjak, Graničar (K) – Sloga (Š), Klarić, Sukanec, Vlah, Mezga, Spartak – BSK, Škrobar, Bacinger, Cvetko, Sokač.

Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

13. kolo

Subota:

Međimurje-Čakovec – Jadran, Klarić, Da. Horvat, Tomšić, Puklavec.

Nedjelja: 

Mladost (I) – Budućnost (P), Juras, Šupljika, M. Mesarić, Bacinger, Mladost (D) – Borac PMP, Juračić, Vuk, Hrustek, Šoltić, Borac (DH) – Draškovec-Geothermae, G. Žganec, Balić, Kočila, Kolarić, Bratstvo (P) – Omladinac (DS), Do. Horvat, Hrušoci, Čeke, Radek, Drava (DM) – Radnički, Toplišnjak, Ma. Horvat, Grgić, Vuk, Vidovčan – ČSK, Klobučarić, V. Novak, R. Novak, Borko

Croatia je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

15. kolo

Subota:

Donji Koncovčak – Strahoninec, Koprivec, Jakovljev, Sukanec, Posedi, Plavi – Vučetinec ,Šegović, Filipić, Ž. Novak, Sabol, Sloboda (S) – Mali Mihaljevec, Graf, Slaviček, Pintarić, Korunić, Hajduk (Š) – Hajduk (B), Juračić, V. Baksa, Hrustek, Talan.

Nedjelja:

Budućnost (M) – Sokol, Đurđek, I. Žganec, Fodor, Ma. Horvat, Mura – Sloboda (M), Filipčić, Hergotić, F. Novak, Podgorelec, Pobjeda – Bratstvo (SV), Hrženjak, Paman, J. Horvat, Toplek, Omladinac (M) – Zasadbreg 77, Dežđek, Sanjković, Vlahek, Križarić.

Venera PMP je slobodna.

Utakmice se igraju s početkom u 13,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA 

13. kolo

Subota:

Parag – Dinamo (Ž), Sanjković, F. Aldić, Kantoci, S. Novak u Žiškovcu  u 14,30 sati.

Nedjelja:

Otok – Napredak, Tomičić, Velđi, Novaković, Torpedo – Jedinstvo (NSnD), D. Mesarić, Graf, Šegović, Drvenkar, Drava (K) – Dubrava, J. Kukovec, Kovačić, Mladost (S) – Graničar (N), Rodrigue, I. Križarić, Mihalić, Brezovački.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 13,30 sati.

Ostavi komentar