Međimurske nogometne lige: Derbi kola Graničar (K) – Polet (P)

NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

Derbi kola I.MNL igraju Graničar (K) i Polet (P), a derbi začelja Sloga (Š) i Draškovec. U susjedskom derbiju sastaju se Naprijed i Kraljevčan 38. Vrlo zanimljivo će biti u dvoboju Dubrave i Jedinstva (NSnd), dviju momčadi koje se bore za sami vrh III.MNL.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Venera PMP – Jedinstvo (GM), Fleten, I. Žganec, Čurila, Darko Jambrović

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Trnava, P. Kolarić, Bacinger, Zobec, Marin Horvat, Graničar (K) – Polet (P), Škrobar, I. Horvat, Mihalić, Mesarić, Naprijed – Kraljevčan 38, Turk, Paman, Jakovljev, Borko, SpartakTrnovec, Klarić, Čeke, Vlahek, Kopasić, Sloga (Š) – Draškovec-Geothermae, Dumančić, Filipić, Šegović, Bacinger, BSK – Dubravčan, Velđi, Sokač, Ž. Novak, Križarić, Galeb – Hodošan, I. Križarić, Sukanec, Vlah, Sokač

Podturen je slobodan.

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

NŠ Međimurje-Čakovec – Mladost (D), J. Kukovec, Sanjković, Fodor, Perko

Nedjelja:

Mladost (I) Radnički, Hergotić, Sanjković, Hozjak, Jadran – Bratstvo (P), Koprivec, V. Baksa, Drvenkar, ČSK – Otok, I. Žganec, Tomašić, Tomšić, Toplek, Drava (K) – Borac (DH), D. Mesarić, Kontrec, Puklavec, Drava (DM) – Omladinac (DS), Juračić, Vuk, Talan, Budućnost (P) – Borac PMP, Graf, J. Horvat, Vuk, Vidovčan – Croatia, G. Žganec, Hrušoci, Kovačić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Vučetinec – Hajduk (Š), Filipčić, Dežđek, Trupković, Hajdinjak, Bratstvo (SV) – Donji Koncovčak, I. Križarić, I. Horvat, Čižmešija, Novaković, Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77, Srnec, Kantoci, R. Kolarić, Posedi

Nedjelja:

Sloboda (M)Sloboda (S), Aldić, Korunek, Novak, Omladinac (M) – Hajduk (B), Juras, Bašek, Podgorelec, Strahoninec – Plavi, Rodrigue, R. Novak, Korunić, Pobjeda – Budućnost (M), J. Kukovec, Grgić, Modlic, Sokol – Mura, Majetić, Pintarić, Šoltić

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Parag – Pušćine u Pušćinama, Juračić, J. Horvat, Hrušoci, Dino Jambrović

Nedjelja: 

Graničar (N) – Torpedo u 10 sati, Velđi, D. Novak, Fuček, Kovač, Dubrava – Jedinstvo (NSnD), Filipčić, Mezga

Dinamo (Ž) i Napredak su slobodni.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Foto: Facebook NK Graničar Kotoriba

 

 

 

Ostavi komentar