10 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Međimurje uvjerljivo u drugoj kontrolnoj utakmici

NK Međimurje uvjerljivo je igrao u drugoj kontrolnoj utakmici protiv Dubrovčana. Povodom dana općine Međimurje je gostovalo u Donjoj Dubravi kod novog županijskog prvoligaša Dubrovčana.
U prijateljskom tonu Međimurje je dominiralo tijekom cijelog susreta i u prvom dijelu vodilo 0:3.
Otpor domaćina lomili su do 20. minute kada Novoselec zabija nakon ubačaja iz kornera. Do kraja poluvremena još dva gola u domaćoj mreži koje postižu Ikić i Brcković.
U drugom dijelu kompletna nova postava Međimurja, a domaćin koristi neuigranost novih igrača te golovima Rebreka i Matulina smanjuje na 2:3. Mladići trenera Kristića se tada bude i s dva gola Slavena Hlišća i jednim njegovog brata Nevena stavljaju stvari na svoje mjesto za pobjedu čakovčana 2:6.
Iz NK Međimurja zahvaljuju domaćinu na izuzetnom gostoprimstvu kao i na fer igri.
Slijedeću pripremnu utakmicu Međimurje igra u srijedu kada gostuje u Zagrebu kod trećeligaša HAŠK-a.