Međimurje poraženo od lidera Jadrana iz Ploča

Lider na tablici Jadran LP iz Ploča iskoristio je svoje prigode u prvom poluvremenu i na odmor otišao s dva gola prednosti.

Međimurje je imalo tri izgledne prilike, prvu u 12. minuti ne koristi Havojić kad je iskosa sam pred golmanom Marganom. Gosti dolaze u vodstvo u 16. minuti golom Petrovića nakon što je ispremiješao domaću obranu i prizemnim udarcem pogodio za 0:1.

Četiri minute kasnije već je 0:2, kada je nakon kornera najviši Marić koji glavom pogađa bliži kut vratara Kalca.

Do odlaska na odmor dvije izgledne prilike domaćih, prvo iz kornera puca Popović glavom, no vratar gostiju brani na liniji, a drugu prigodu ne koristi Havojić u 41. minuti iskosa s deset metara.

U nastavku priliku za smanjenje imao je Đaković u kontri u 46.minuti, ali je gostujući igrač Manenica izbacio loptu u korner.

Do kraja susreta inicijativa domaćih igrača, no kao puno puta do sada bez uspjeha.

Nakon još jednog poraza Međimurje i dalje pri dnu, ispod njih za sada je samo Grobničan.