KUP MNS: Poraz Sokola u Gornjem Hrašćanu

Tradicionalno otvaranje sezone u međimurskim nogometnim ligama započelo je sa susretima prvog kola kupa MNS koji se igraju ovog vikenda. U nastavku donosimo rezultate tih susreta kao i najavu drugog kola koje se igra idućeg vikenda.

 KUP MNS „ZA PRVIH 1000 DANA DJETINJSTVA“ – SENIORI – 2022/2023 – 1. kolo – 06.08.2022. (subota) u 17,30 sati

PARAG – DINAMO (Palovec) 1-13

NAPREDAK (Gornji Kraljevec) – SPARTAK 0-3

MURA – OMLADINAC (Držimurec-Strelec) 3 – 0 pf.

GRANIČAR(Novakovec) – OMLADINAC (Mačkovec) 0-1

07.08.2022. (nedjelja) u 17,30 sati

ŠENKOVEC – PLAVI (Peklenica) 0-8

DUBRAVA (Sivica) – MLADOST (Ivanovec) 0-4

RADNIČKI – DUBRAVČAN (Donja Dubrava) 4-7

MLADOST (Dekanovec) – BORAC PMP (Turčišće) 0-1

JADRAN (Štefanec) – JEDINSTVO (NSnD) 0-3

NAPRIJED (Cirkovljan) – OTOK 6-0

VIDOVČAN – CROATIA (Orehovica) 3-1

DRAVA (Donji Mihaljevec) – PUŠĆINE 0-3

POBJEDA (G. Hrašćan) – SOKOL (Vratišinec) 3-1

BORAC (Donji Hrašćan) – HAJDUK (Štrukovec) 3-0

KRALJEVČAN 38 (Donji Kraljevec) – TRNOVEC 3-1

MALI MIHALJEVEC – SLOBODA (Mihovljan) 1-5

TORPEDO (Križovec) – BUDUĆNOST (Podbrest) 3-2

BRATSTVO (Preseka) – ČSK (Čehovec) 0-8

DINAMO (Ž) – SLOGA (Š) 0 – 3 pf.

VUČETINEC – DRAVA (K) 0 – 3 pf.

D. KONCOVČAK – STRAHONINEC 0 – 3 pf

2. kolo:

13./14. kolovoza (subota / nedjelja), 17:30 sati:

BSK – pobjednik TORPEDO / BUDUĆNOST (P)
DRAVA (K) – CENTROMETAL
pobjednik ŠENKOVEC / PLAVI – pobjednik DUBRAVA / MLADOST (I)
pobjednik RADNIČKI / DUBRAVČAN – TRNAVA
VENERA – pobjednik MLADOST (D) / BORAC PMP (T)
STRAHONINEC – JEDINSTVO (GM)
pobjednik SPARTAK – pobjednik JADRAN / JEDINSTVO (NSD)
pobjednik OTOK / NAPRIJED – PODTUREN
OMLADINAC (NSR) – pobjednik VIDOVČAN / CROATIA
pobjednik MALI MIHALJEVEC / SLOBODA (M) – SLOGA (Š)
pobjednik BRATSTVO (P) / ČSK – pobjednik DRAVA (DM) / PUŠĆINE
MURA – SLOBODA (S)
BUDUĆNOST (M) – pobjednik POBJEDA / SOKOL
pobjednik BORAC (DH) / HAJDUK (Š) – DINAMO (P)
BRATSTVO (SV) – OMLADINAC (M)
pobjednik KRALJEVČAN 38 / TRNOVEC – GALEB

 

Ostavi komentar