8 C

I. HNL: Pioniri i kadeti Međimurja poveli, pa izgubili kod Istre u Puli

Prvenstvo I. HNL za pionire i kadete nastavilo se 3. kolom već ove srijede, a mladi igrači Međimurja gostovali su u Puli kod Istre 1961. Iako su obje ekipe povele na kraju su upisale poraze.

Pioniri trenera Šarića poveli su početkom drugog poluvremena golom Mateja Bacingera. Domaćin poravnava deset minuta kasnije, a pobjedu 2:1 osigurava u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Prema prikazanom pioniri su zaslužili najmanje bod jer je sudac bespotrebno produžio utakmicu čak četiri minute kada su primili gol.
Kadeti koji su vodili golom Lovre Panić Levaka i dobro se držali u prvom dijelu, na kraju su izgubili 6:1.

Nakon tri odigrana kola mladi nogometaši Međimurja još su bez boda,a u slijedećem 4. kolu domaćini su u susjedskom derbiju vršnjacima iz NK Varaždina. Utakmice se igraju u nedjelju 8. rujna u Nedelišću, a prvi će na teren u 10 sati pioniri. Nakon njih u 11:45 igraju kadeti.