Hrvatski auto i karting savez zaključio je još jednu uspješnu i izuzetno bogatu natjecateljsku sezonu svečanošću dodjele priznanja u Domu kulture „Matija Mažić“ u Bakru.

Uspješnu organizaciju i domaćinstvo nagrađenima pružili su članovi riječkog Autokluba „RI autosport“ koji kroz nekoliko dana bilježe deset uspješnih i plodonosnih godina djelovanja i rada.

Na svečanoj dodjeli, svoja priznanja za kraj sezone 2018, preuzeo je i čakovečki automobilist Vedran Delimar. U kategoriji Autoslalom, završio na drugom mjestu klase 7 te 7. mjesto u ukupnom poredku Prvenstva Hrvatske. U kategoriji ocjenski spretnosnih vožnji, u klasi 2 završio na 3. mjestu i to nevjerojatnom razlikom od 0.636 sekundi izgubio 2. mjesto.

-Zahvaljujem se svim ljudima koji me podupiru u ostvarenju sportskih rezultata, Zvonko delimar, Nino Ćubić, Anita Sabol, te sponzorima- kazao je Delimar.