6.4 C
Subota, 20 travnja, 2024

Draškovcu turnir prvaka MNL

TURNIR PRVAKA MEĐIMURSKIH NOGOMETNIH LIGA

U prvom polufinalnom susretu, Kraljevčan 38 je bio bolji od Bratstva, nakon izvođenja jedanaesteraca. Pobjednika u drugome susretu, također su odlučili udarci sa 11 metara, gdje je slavio domaćin Draškovec.

Finale između Draškovca i Kraljevčana 38, pripalo je domaćinima.

NK Bratstvo (Jurovec) – NK Kraljevčan 38 3-3 (3-5, 11 m)

NK Draškovec-Geothermae – NK Omladinac (NSR) 1-1 (3-1, 11 m)

Finale: Draškovec-Geothermae – NK Kraljevčan 38  3-1

U prvome susretu, Kraljevčan 38, poveo je prekrasnim zgoditkom Dine Novaka u 4.minuti. Luka Novinščak, izjednačuje za Bratstvo u 15.minuti. Za potpuni preokret Jurovčana, pobrinuo se Luka Novinščak. Vodstvo „domaćina“ povisuje Danijel Levačić u 56.minuti. Nikola Balent, smanjuje na 3-2 u 64.minuti. Novak, svojim drugim zgoditkom na susretu, postavlja konačnih 3-3 u 73.minuti. U izvođenju udaraca sa 11 metara, sretniji i spretniji bili su igrači Kraljevčana 38.

Draškovec. Suci: Marko Fleten, Morano Vlah, Rudolf Čižmešija. Delegat: Dino Jambrović

NK BRATSTVO (J): Perčić (41.Jelenčić), L. Jambrović, Knežević, Vršćić, K. Jambrović, L.Kočila, Levačić, Trstenjak (41.Petermanec), Brezovački (28. Koraj), Jurović, Noviniščak.

NK KRALJEVČAN 38: Apostolovski, Kamenar, Balent, Štefok, S.Cvek, Tisaj, Mikić, Kolarić, Markan, Čekunec-Tompoš, Novak

0-1 Novak 4.min, 1-1 Novinščak 15.min. 2-1 Novinščak 34.min, 3-1 Levačić, 56.min., 3-2 Balent, 64.min., 3-3 Novak, 73.min.

Suci: Rudolf Čižmešija, Marko Fleten, Morano Vlah. Delegat: Slavko Novak.

NK DRAŠKOVEC – Geothermae: Cirkvenčić, Bermanec (41.L.Slaviček), A.Balent, Horvat, Draguljić (68.H.Slaviček), F.Balent, Barić (53.Kavran), Fleten (41.Vadas), Repalust, Erdelji, Vugrinec

NK OMLADINAC (NSR): Križaić,Goričanec, D.Lukman, M.Lukman, Reich, Mikulaj, Lesjak, Novak (53.Janušić), Peserlin, Drk, Fric (53.Krištofić), Varga (65.Jambrošić)

0-1 Varga, 24.min. 1-1 Draguljić, 52.min

Omladinac je poveo u 24.minuti, zgoditkom Zorana Varge. Za Draškovčane izjednačuje u 52.minuti, novo pojačanje Dominik Draguljić. U izvođenju udaraca sa 11 metara, bolji su bili domaćini.

Finale

Draškovec Geothermae – Kraljevčan 38 3-1

Draškovec. Suci: Marko Fleten, Matija Filipić i Ivan Vlahek. Delegat: Darko Jambrović.

1-0 Vugrinec, 8.min, 2-0 Vugrinec, 20.min, 2-1 Kamenar, 66.min., 3-1 Draguljić, 73.min.

Draškovec-Geothermae: Cirkvenčić, Bermanec (41.min. L.Slaviček), A.Balent, Horvat, F.Balent, Fleten (41. K.Lipić), Barić (59. Kavran), Erdelji, Draguljić, Repalust (70. H.Slaviček), Vugrinec. Trener: Branko Lipić.

Kraljevčan 38: Apostolovski, Kamenar, Balent (41. Čekunec-Tompoš), Štefok, S.Cvek, Tisaj, Mikić, V.Cvek, Kolarić, Markan, Novak.

Draškovčani, dolaze u vodstvo, preko Hrvoja Vugrineca u 8.minuti. Isti igrač, povisuje vodstvo domaćina na 2-0 u 20.minuti. Kraljevčan 38, dolazi do zgoditka u 66.minuti ,strijelac Željko Kamenar. Pobjedu Draškovca, potvrđuje Dominik Draguljić, zgoditkom u 73.minuti.