13.8 C
Petak, 19 travnja, 2024

Karatistima Globusa 14 medalja na Prvenstvu Sjeverozapadne Hrvatske

U nedjelju, 05. veljače, u Đurđevcu  je održano Prvenstvu Sjeverozapadne Hrvatske u karateu.

Na prvenstvu regije nastupilo je 214 natjecatelja iz Međimurske, Varaždinske, Krapinsko-zagorske, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije.

Karatisti Globusa iz Čakovca su na natjecanju osvojili 14 medalja, od čega sedam zlatnih, šest srebrnih i jedna brončanu medalju (dio natjecatelja je nastupio u svojem i u starijem uzrastu).

Medalje za Karate klub Globus osvojili su:

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Emili Beti – učenice -40kg, Nikola Topličanec – učenici -34kg, Lovro Farkaš – učenici -46kg, Kimi Žerjav – cicibani -26kg, Kristian Topličanec – ml.kadeti -45kg, Josip Slukić – ml.kadeti -52kg, Teo Kečkeš – ml.kadeti +57kg

2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Tea Lena Špoljarić – učenice -44kg, Nika Žerjav – ml.kadetkinje -40kg, Tea Lena Špoljarić – ml.kadetkinje -45kg,Petar Slukić – cicibani +26kg, Lovro Farkaš – ml.kadeti -48kg, Kumite Team Globus Ml.kadeti (Teo Kečkeš, Josip Slukić, Kristian Topličanec) – ml.kadeti borbe ekipno

3. mjesto i brončanu medalju osvojio je: Kimi Žerjav – ml.učenici -26kg

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić.