Uspješno odrađena 8. Dječja biciklijada u Pretetincu: U odličnoj atmosferi bicikliralo preko 100 natjecatelja

U subotu, 3.srpnja 2021. održana je 8. Dječja biciklijada Pretetinec 2021. na asfaltiranom igralištu u Pretetincu.

113 malih natjecatelja podijeljeni u 10 kategorija bicikliralo je stazama s preprekama i bez njih, koje je za organizatorice, Udrugu žena Pretetinec, osmislio i složio Zoran Kolac, profesionalni biciklist i koordinator natjecanja te glavni sudac. Pomoćni suci bili su Mario Posedi i Radovan Topolnjak, dok je program vodila članica Udruge Dijana Posedi.

Nakon pozdravnih riječi predsjednice Udruge Sanje Topolnjak i plesnih koreografija Mažoretkinja Nedelišća, prisutnima se obratio te natjecanje otvorio načelnik Općine Nedelišće Nikola Novak. Zatim je biciklist BK Mura Avantura Marko Žnidarić odvozio pokaznu vožnju za sve natjecatelje, što su djeca sa zanimanjem pratila.

Pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Općine Nedelišće i Međimurske Županije, te uz potporu PU međimurske i brojnih sponzora, članice Udruge još su jednom pokazale kako organizacija ovog jedinstvenog biciklističkog natjecanja i njihovog najprepoznatljivijeg projekta i njegov budući uspjeh su na pravom putu i u narednim godinama možemo očekivati samo uspješnije i zanimljivije programe. (lb)

Donosimo rezultate natjecanja po kategorijama:

K1

3.mjesto: Nikol Sredanović

2.mjesto: Franka Kukolić

1.mjesto: Ivona Krnjak

 

K2

3.mjesto: Mark Vincetić

2.mjesto: Edvin Preložnjak

1.mjesto: Andrija Kirić

 

K3

3.mjesto: Ana Bistrović

2.mjesto: Jona Tomašić

1.mjesto: Bela Dovečer

 

K4

3.mjesto: Davor Braniša

2.mjesto: Josip Kraljević Lončarić

1.mjesto: Vito Vidović

 

K5

3.mjesto: Erika Ščerbić

2.mjesto: Sofia Andročec

1.mjesto: Linda Smrtić

 

K6

3.mjesto: Vito Branilović

2.mjesto: Otto Thes

1.mjesto: Mate Martinjaš

 

K7

3.mjesto: Karla Masten

2.mjesto: Rea Marciuš

1.mjesto: Klara Kirić

 

K8

3.mjesto: Evan Leček

2.mjesto: Jakša Jalušić

1.mjesto: Nola Podvezanec

 

K9

3.mjesto: Magdalena Kirić

2.mjesto: Lea Branilović

1.mjesto: Sara Trupković

 

K10

3.mjesto: Fran Podvezanec

2.mjesto: Vito Karaga

1.mjesto: Matija Vidović

 

Najmlađi natjecatelj: Šimun Ivanuša, 9 mj.

Utrka roditelja: „Biciklistička alka“

Najbolja mama: Sandra Krznarić

Najbolja tata: Danijel Martinjaš

Ostavi komentar