Badminton: Odigrano Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Međimurja 2018.

U petak, 11. svibnja, u dvorani II. OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održano je 17. Pojedinačno prvenstvo učenika OŠ Međimurja 2018.

Na PUOŠMŽ je nastupilo 29 učenica i učenika iz šest osnovnih škola Međimurja.
Voditelj natjecanja bio je Filip Mikolaj, a vrhovni sudac bio je Tomislav Grubić.
PUOŠMŽ 2018 je otvorio tajnik BKMČ Tomislav Grubić.

U konkurenciji dječaka 1.-4. razredi naslov prvaka osvojio je Vito Peti (III. OŠ ČK) pobjedivši u finalu Vita Blažića (I.OŠ ČK) s 21:18. Brončane medalje osvojili su: Edo Đurkas (II.OŠ ČK) i Matija Đeri (OŠ P.Zrinski Šenkovec).
Ekipno: 1. II. OŠ Čakovec 199 b, 2. III. OŠ Čakovec 100 i 3. Područna škola N.S.Rok 91.

U konkurenciji djevojčica 1.-4. razredi naslov je osvojila Vanja Novak (I. OŠ ČK) pobjedivši u finalu Nelu Novak (I.OŠ ČK) s 21:7. Brončane medalje osvojile su: Stela Jalšovec i Klara Hajdarović (obje OŠ P.Zrinski Šenkovec).
Ekipno: 1. I. OŠ Čakovec 280 b, 2. OŠ P.Zrinski Šenkovec 140 i 3. II.OŠ Čakovec 82.

U konkurenciji dječaka 5.-6. razredi naslov je osvojio Josip Đeri (OŠ P.Zrinski Šenkovec) pobjedivši u finalu Mateja Martinjaka (I.OŠ ČK) s 21:16. Brončane medalje osvojili su: Marin Lakić (III.OŠ ČK).
Ekipno: 1. OŠ P.Zrinski Šenkovec 100, 2. I. OŠ Čakovec 80 i 3. III.OŠ Čakovec 70.

U konkurenciji djevojčica 5.-6. razredi naslov je osvojila Jana Turk (II. OŠ Čk) pobjedivši u finalu Ivu Bratušu (II. OŠ ČK) s 2:1. Brončane medalje osvojile su: Lucija Kacun i Lucija Novak (obje I.OŠ Čakovec).
Ekipno: 1. II.OŠ Čakovec 180b, 2. I.OŠ Čakovec 140 i 3. OŠ Strahoninec 50.

U konkurenciji dječaka 7.-8. razredi naslov je osvojio Ivan Grubić (II.OŠ ČK) pobjedivši u finalu Dinu Blažića (I. OŠ Čakovec) s 2:0 (21:19, 21:5). Brončane medalje osvojili su: Lovro Kovačić (II.OŠ ČK).
Ekipno: 1. II.OŠ Čakovec 170, 2. I.OŠ Čakovec 80.

Medalje je uručio tajnik BKMČ Tomislav Grubić.