SVEN TODOROVIĆ osvojio tri zlata na Pojedinačnom prvenstvu za mlađe seniore u Rijeci!

Sven Todorović
Sven Todorović na treningu na SRC Mladost Čakovec uoči natjecanja u Rijeci

Najtrofejniji međimurski atletičar posljednjih godina, Sven Todorović, nastavio je svoj ovogodišnji niz odličnih ostvarenja na državnim prvenstvima osvojivši ovog vikenda u Rijeci na Pojedinačnom prvenstvu za mlađe seniore čak tri odličja i to sva tri zlatnog sjaja.

Sven Todorović postolje Rijeka
Sven je ovog vikenda u Rijeci tri puta izlazio na postolje primajući zlatnu medalju

Sven je pobijedio konkurenciju u bacanju kugle težine 7,26 kg koju je prebacio preko 14,28 m, bacanju diska 2 kg s prebačenih 43,81 m i bacanju kladiva težine 7,26 kg sa prebačenih 42,05 m, i postao jedan od najuspješnijih atletičara prvenstva u Rijeci.

Sven je tako ovosezonske nastupe na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske u kategoriji seniora i mlađih seniora završio sa ukupno osvojenih devet medalja i to tri zlatne i šest brončanih.

Na treningu uoči odlaska na natjecanje u Rijeku na naš upit što očekuje kazao je: – Nadam se zlatu!

Kući se vratio sa tri zlatne medalje. Bravo!

Član je Atletskog kluba Međimurje Čakovec. Za natjecanje je trenirao zajedno s ocem Brankom.