Saša Horvat, Bojana Radovan i Branko Zorko

Proslavljeni međimurski trkač i olimpijac Branko Zorko uručio je pehare, medalje i diplome najboljim trkačicama KUP-a sjeverozapadne Hrvatske u cestovnim i kros utrkama, a Božica Horvat najboljim trkačima.

Svečanost proglašenja održana je u prostoru Gradskih bazena “Marija Ružić” Čakovec, a u domaćinstvu i organizaciji Atletskog kluba Međimurje. Večer je moderirao Krunoslav Borovec.

KUP  sjeverozapadne Hrvatske u cestovnim i kros utrkama održava se već petu godinu zaredom.  Ove godine obuhvatio je 18 utrka koje su održane u svim županijama naše regije. Sveukupno je sudjelovalo više od 1400 trkača, u prosjeku oko 150 trkača po utrci .Na proglašenju najboljih pojedinaca dodijeljena su priznanja u ukupnom poretku i poretku po kategorijama.

Međimurski trkači su u ukupnom poretku osvojili prva tri mjesta u ženskoj te prvo i drugo u muškoj konkurenciji.

U ukupnom poretku žena prvo mjesto osvojila je Bojana Radovan, drugo Ivana Grabar i treće Mirjana Furdi.

U ukupnom poretku muškarci prvo mjesto osvojio je Saša Horvat, drugo Alen Maltar i treće Vjekoslav Vorih.