Sjajan uspjeh: Alenka Horvat i Višnja Čonkaš istrčale nevjerojatnih 50 kilometara

Alenka Horvat i Višnja Čonkaš istrčale su 50 kilometara na 6. Polojskoj ultri u sklopu koje je bilo i Prvenstvo Hrvatske.

Među 27 ultrašica Alenka Horvat završila je 11. s vremenom 4:19:30, dok je Višnja Čonkaš zauzela 16. mjesto s vremenom 4:37:18.

Odlični rezultati u Ludbregu

Osim ovih iznimnih uspjeha treba istaknuti kako su i ostali članovi AK Međimurje Čakovec ostvarili zapažene rezultate na Crazy Hill Trailu u Ludbregu.

Šestero naših ljubitelja brega trčalo je u Ludbregu gdje su se jako dobro snašli po blatnom i skliskom terenu, poručili su iz kluba.

Na utrci od 12 kilometara prvo mjesto s vremenom 54:54 osvojio je Saša Horvat, dok je prva u ženskoj kategoriji s vremenom 1:02:43 bila Ivana Zeljko.

Na utrci od 16 kilometara Marko Škoda završio je 74. s vremenom 1:58:50, dok je Tamara Koprivec u ženskoj kategoriji s vremenom 1:58:51 bila 13.

Na utrci od 34 kilometra Siniša Škvorc završio je deveti s vremenom 3:15:49, dok je Ranko Orehovec bio 16. istrčavši stazu za 3:31:17.

Nastupali i u Splitu

Imali smo članove koji su prošlog vikenda nastupili u Splitu. Bili su to Nina Dobša i Igor Horvat koji su dokazali da su oboje u odličnoj formi. Trčali su polumaraton i oboje poboljšali osobne rekorde, poručili su iz AK Međimurje Čakovec.

Igor Horvat je na 23. Split maratonu bio sedmi od 717 trkača u kategoriji seniora s vremenom 1:17:26. Nina Dobša bila je odlična deveta od 337 trkačica zauzevši četvrto mjesto u kategoriji seniorki.