Antonia zaustavljena u osmini finala

Antonia Ružić zaustavljena je u osmini finala ITF-ova turnira u slovačkoj Trnavi.

Nakon što je s dvije pobjede u kvalifikacijama ušla u glavni dio turnira, slavila je u šesnaestini finala, dok je tijesan poraz doživjela je u osmini finala.

Jučer je snage odmjerila s japansko-britanskom tenisačicom Yuriko Lily Miyazaki, trenutno 177. igračica na WTA-a listi. U prvom setu mogli smo gledati izjednačen meč uz brojna izjednačenja (1:1, 2:2, 3:3) nakon čega Antonia dolazi do 3:5, ali tu staje. Set na kraju odlazi na stranu njezine suparnice rezultatom 7:6 nakon sat vremena i jedne minute. U drugom mlada Orehovčanka ponovno vodi 0:2 i 1:4. No, nije bio njezin dan. S pet gemova za redom japansko-britanska tenisačica uzima i drugi set, ovaj put rezultatom 6:4 nakon 40 minuta i slavlje 2:0.