4.NL: Sigurne pobjede Centrometala i Nedelišća, Dinamo (P) minimalno poražen

U subotu su odigrane tri utakmice dok je jedna zbog koronavirusa odgođena.

S gostovanja kod Zelengaja palovečki Dinamo vraća se praznih ruku. Domaćin je u 16. minuti promašio kazneni udarac, a pobjednički gol postigli su pred sam kraj, te su se ovom pobjedom na tablici  bodovno izjednačili s Dinamom.

Centrometal je bio siguran i uvjerljiv na domaćem terenu i s tri gola isprašio goste iz Turčina. Dvostruki strijelac bio je Marko Zavrtnik, oba gola postigao je iz kaznenih udaraca, prvog u 30. minuti , a drugog u 60. minuti. Vrijednu pobjedu 3:0 potvrdio je Dombaj u 79. minuti.

Nedelišće je konačno proigralo i s dva gola Manuela Marčeca i jednim Kršlaka bilo  bolje 3:1 od Jalžabeta. Ovom pobjedom došli su do 25. boda i osme pozicije na tablici.

Rezultati 18. kolo:

Mladost Komet – Omladinac odgođeno, Zelengaj – Dinamo (P) 1:0, Nedelišće – Jalžabet 3:1, Centrometal – Dubravka 3:0.