U nedjeljnim susretima porazi Mladosti i Omladinca, remi u lokalnom derbiju u Domašincu.
Omladinac je i nakon četvrtog kola bez boda i prikovan za dno. Ovog puta teško su stradali u Turčinu gdje su primili pet golova. Već na poluvremenu bilo je 3:0.

U Svetoj Mariji Mladost je poražena od Ivančice 2:3, na poluvremenu je bilo 1:1. U drugom dijelu gosti postižu dva gola koja su bila nedostižna za domaće igrače. Strijelci za domaće bili su Šulj i Erdelji.

Nakon što su u srijedu igrali kup isti takmaci Dinamo i Sloga, četiri dana poslije, ponovno su se sučelili u prvenstvu. Ali s tom razlikom da su u nedjelju podijelili bodove. Sloga je povela golom Kneževića, a Dinamo je uspio poravnati golom Krznara iz kaznenog udarca za prvi prvenstveni bod.

Rezultati nedjeljnih utakmica 4. kola: Dinamo (D)-Sloga 1:1, Mladost (SM)-Ivančica 2:3, Dubravka Zagorac- Omladinac 5:0.