1. HRL žene: Težak poraz Zrinskog od Koke u susjedskom derbiju

Koka je protiv Zrinskog ostvarila svoju najuvjerljiviju pobjedu ove sezone (40:27). Gledatelji su mogli uživati u golijadi i vidjeti čak 67 golova  na utakmici koju su odigrale varaždinska Koka i rukometašice čakovečkog Zrinskog. A dugo je to bio izjednačen susret. Početak je bio na strani čakovčanki do 16-te minute kada su gošće imale pogodak prednosti 10:11. No do poluvremena Koka preokreće pa je na predahu  vodstvo bilo na strani domaćih rukometašica, 20:16. Sredinom drugoga dijela došlo je do raspada gostujućeg sustava. Tada je Koka serijom 10:4, pobjegla na velikih plus 13 i s lakoćom privela susret kraju. Tea Jalušić i Ines Domjan dale su po deset pogodaka za Koku. Kod Zrinskog Lana Blagus zabila je šest pogodaka, a Lea Vukojević i Ena Car po pet.
Ovo je Zrinskom šesti poraz za redom i sa 12 osvojenih bodova nakon 16 kola nalazi se na 9. mjestu. U slijedećem kolu dočekuje Sinj koji je s dva boda više mjesto ispred njih.