1.HRL Sjever: Novi porazi naših rukometaša

Oba naša rukometna prvoligaša poraženi su na domaćim parketima.

Prelog je upisao 18. uzastopni poraz i dalje je posljednji bez ijednog boda. Bolji od njih ovog puta su bili rukometaši KTC-a pobjedom 24:31. Kao i mnogo puta do sada mlada ekipa Preloga odolijevala je u prvom dijelu, a u nastavku je priznala premoć protivnika. Najefikasniji u domaćim redovima bili su Škvorc, Kocijan i Čapalija s po 4 pogotka.

I drugi naš predstavnik, MRK Čakovec je u negativnom nizu, porazom od Maksimir Pastele 30:32 upisao je treći uzastopni kiks. Iako je na kraju utakmica dobila neizvjestan završetak gosti iz Zagreba dominirali su od 10. minute i nisu ispuštali vodstvo do kraja. Na poluvremenu imali su vodstvo od 5 golova razlike (12:17), koje su sačuvali do kraja susreta. Samo u jednom momentu, u 57. minuti čakovčani su bili na gol razlike (29:30), ali nisu uspjeli do kraja i bodovi idu Maksimir Pasteli.

Kod čakovčana najefikasniji su bili Krajner i Vuković s po 7 pogodaka. (d)