1.HRL Sjever: Čakovec do zasluženog boda u posljednjim sekundama

Zbog nadoknade propuštenih utakmica danas (srijeda) su Čakovčani  gostovali u Zagrebu kod Maksimir Pastele. Domaćini su krenuli furiozno i u dva navrata imaju +3 (3:0, 5:2), ali Čakovec brzo poravnava na 5:5. Nakon toga igra se gol za gol, a igrači Zorana Jeftića imaju u 12. minuti prvo i jedino vodstvo (6:7). U drugom dijelu prvog poluvremena Maksimir Pastela ponovo preuzima inicijativu i opet imaju tri gola prednosti (13:10). Do kraja poluvremena Čakovčani smanjuju i na odmor se odlazi rezultatom 14:13.

U nastavku domaća ekipa drži goste na stalnom odstojanju, a u 49. minuti naši rukometaši su opet na gol zaostatka (20:19). U slijedećih 8 minuta s dva gola u mreži Čakovca Maksimir Pastela odlazi na visokih 22:19 i izgledalo je  da je tada u 56. minuti kraj svim nadama Čakovčana. Međutim Sklepić i Vuković brzo postižu dva gola, da bi do zasluženog boda MRK Čakovec došao u posljednjim trenucima golom Petra Sklepića iz sedmerca. U redovima našeg prvoligaša istakli su se Sklepić i Vuković koji su postigli po 5 pogodaka. Kod domaćih nezadrživi je bio Kocen s 10 zgoditaka. Čakovec je u 6 utakmica (dvije odgođene) osvojio 7 bodova i nalazi se na 8. mjestu.

Ove subote trebali su rukometaši Čakovca gostovati kod Vidovca, ali je utakmica odgođena zbog postroženih epidemioloških mjera u susjednoj županiji.(d)