1.2 C

1. HNL mladi: Porazi kadeta i pionira Međimurja u Solinu

Mladi nogometaši Međimurja u 1. HNL gostovali su kod konkurenta u borbi za opstanak. Vršnjaci iz Solina ugostili su naše mlade nogometaše u Vranjicu na igralištu s umjetnom travom. Nažalost, naši su poraženi u obje konkurencije.

Pioniri Marija Šarića izgubili su minimalnim rezultatom 1.0, nakon pogotka koji je pao u 19. minuti.

Pioniri: Makšadi, Janušić, Novak, Kuzma, Trstenjak, Horvat, Blagović, Košak, Jaklin, Ivaci, Drk (Hlapčić, Bacinger, Farkaš).

Kadeti su i dalje na dva boda, bez pobjede u prvenstvu. Dobro su se držali do dvadesetak minuta prije kraja kad su dobili prvi gol. Do kraja još dva u mreži Zrne za poraz 3:0.

Kadeti: Kodba, Stojko, Kovačević, Lesjak, Kirić, Balog, Martinjaš, Leonardelli, Levanić, Antolović, Marton (Zrna, Horvat, Šegović, Mendelski, Krznar).

U slijedećem kolu mladi nogometaši Međimurja dočekuju još jednog konkurenta u borbi za opstanak, Cibaliju iz Vinkovaca. (md)