Održano 4. kolo Lige mladeži i 2. kolo I. i II. Međimurske feeder lige

U subotu 22. srpnja po izrazito lošim vremenskim uvjetima koji su rezultirali i kratkim prekidom natjecanja na vodi Stara Mura u Podturnu održano je 4. kolo lige Mladeži SSRDMŽ.

Domaćin natjecanja bio je „Šaran“ Podturen.

Sudački kolegij: vrhovni sudac – Nenad Jurinić, delegat – tajnik natjecanja – Miroslav Mikulčić, suci sektora – Mladen Srnec i Jasminka Pozderec. Kod kadeta je nastupilo devetnaest, a kod juniora trinaest natjecatelja i natjecateljica.

Postignuti rezultati 4. kola Lige Mladeži
Kadeti – U-14

Sektor A: 1. Lana Komorski – KLEN Sveta Marija, 2. Fran Fundak – KLEN Sveta Marija, 3. Hana Horvat – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Sektor B: 1. Roko Naranđa – GLAVATICA Futtra Sensas Prelog, 2. Gabrijel Varga -GLAVATICA Futtra Sensas Prelog, 3. Josip Gašpir – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Nakon četiri održana kola vodstvo je preuzeo Gabrijel Varga (Glavatica Futtra Sensas Prelog) sa 7,5 negativna boda slijedi ga Leon Jug (TSH Sensas Matchfishing Čakovec) sa 8 negativnih bodova, dok je trenutno treća Lana Komorski (Klen Sveta Marija).

Juniori – U-18

Sektor A: 1. Ivana Pozderec – KLEN Sveta Marija, 2. Lovro Rodek – SOM Kotoriba, 3. Marsel Embreuš – SOM Kotoriba

Sektor B: 1. Jan Varga – GLAVATICA Futura Sensas Prelog, 2. Dino Slaviček – KLEN Sveta Marija, 3. Arijan Kočiš – TSH Sensas Matchfishing Čakovec

Poredak nakon četiri održana kola je slijedeći: Jan Varga (Glavatica Futtura Sensas Prelog) je vratio vodstvo od Patrika Kovača (TSH Sensas Matchfishing Čakovec) koji je drugi. Treća je Ivana Pozderec iz Klena Sveta Marija.

U nedjelju 23. srpnja nastavljena je borba u MEĐIMURSKIM FEEDER ligama.

I. Međimurska feeder liga je 2. kolo odlovila na Kanalu HE Čakovec – staza Orehovica, domaćin natjecanja Glavatica Prelog, dok je II. Međimurska feeder liga lovila na vodi Retencija Selnica, a domaćin je bila Mura iz Murskog Središća. Postignuti su slijedeći rezultati:

I. Međimurska feeder liga – Kanal Orehovica
Ekipno
  1. SOM Kotoriba, 2. KLEN 2 Sveta Marija, 3. TSH Matchfishing Čakovec
Pojedinačno

Sektor A: 1. Dinko Vidović (LINJAK Palovec), 2. Nikola Seličanec (SOM  Kotoriba), 3. Darko Petković (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog)

Sektor B: 1. Sergej Baumhak (TSH Matchfishing Čakovec), 2. Simona Vlašić (KLEN 1  Sveta Marija), 3. Tihomir Perinić (TRNAVA Hodošan)

Sektor C: 1. Peter Dragutin (KLEN 2 Sveta Marija), 2. Zvonimir Dravec (SOM  Kotoriba), 3. Ivica Jurčec (ČRNEC Donji Hrašćan)

Nakon drugog kola i dalje je u vodstvu sa dvije „jedinice“ ekipa SOMA iz Kotoribe, druga je TSH Matchfishing Čakovec i treća GLAVATICA Futtura Sensas Prelog

Pojedinačni plasman nakon drugog kola: 1. Nikola Seličanec (SOM Kotoriba), 2. Sergej Baumhak (TSH Matchfishing Čakovec), 3. Darko Petković (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog)

II. Međimurska feeder liga – Retencija Selnica

Ekipno

1. ŠTUKA Donja Dubrava, 2. ČIKOV, Sveti Martina na Muri, 3. SMUĐ 1 Goričan

Pojedinačno

Sektor A: 1. Petar Jambrošić (ČIKOV, Sv. Martin na Muri(, 2. Josip Varga (ŠTUKA, D. Dubrava), 3. Željko Purgar (SMUĐ 1, Goričan)

Sektor B

1. Marko Vlah (SMUĐ 2, Goričan), 2. Stjepan Petrović (OSTRIŽ, Novakovec), 3. Ivan Bergovec (SMUĐ 1, Goričan)

Sektor C

1. Karlo Bergovec (LINJAK, Palovec), 2. Milan Sović (ČIKOV, Sv. Martin na Muri), 3. Mihael Rusak (ŠTUKA, Donja Dubrava)

Ekipni plasman nakon drugog kola: 1. ČIKOV, Sveti Martina na Muri, 2. OSTRIŽ, Novakovec, 3. ŠTUKA, Donja Dubrava

Pojedinačni plasman nakon drugog kola: 1. Marko Vlah (SMUĐ 2, Goričan), 2. Milan Sović (ČIKOV, Sv. Martin na Muri), 3. Stjepan Petrović (OSTRIŽ, Novakovec)

Kompletne rezultate svih liga i kupova u organizaciji SSRDMŽ možete pogledati na stranici Saveza: https://ssrd.hr/index.php/2023/07/23/medimurske-lige-i-kupovi-2023-rezultati/

Veliku fotogaleriju možete pogledati na OVOJ POVEZNICI.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE