Pogledajte rezultate: Jučer održano natjecanje Međimurske Feeder ribolovne lige

Pobjednici1 M Feeder lige

30. 07. 2022. održano je natjecanje 1. i 2. Međimurske Feeder ribolovne lige, piše Međimurska Sportska Mreža.

1. Međimurska Feeder ribolovna liga
Natjecanje je održano na Kanalu, STAZA 1 u Donjoj Dubravi. Domaćin
natjecanja bio je SRD „KLEN“ iz Svete Marije.
Sudački kolegij: Vrhovni sudac-Dragutin Kedmenec, Delegat natjecanja- Željko
Dolenec, Sudac sektora: Antun Ujlaki
Sektor A: 1. Marko Seličanec SOM Kotoriba, 2. Dinko Vidović LINJAK Palovec 3.
Josip Orehov OSTRIŽ Novakovec…
Sektor B: 1. Dragutin Peter KLEN 2 S. Marija, 2. Goran Jeđut LINJAK Palovec, 3.
Ivan Jurčec ČRNEC D. Hraščan
Sektor C: 1. Damin Novak LINJAK Palovec, 2. Mihael Pongrac KLEN 1 S. Marija,
3. Darko Kolarić KLEN 2 S. Marija
EKIPNO: 1. LINJAK Palovec, 2. SOM Kotoriba, 3. KLEN 2 S. Marija

Nakon tri održana kola 1 Međimurske Feeder lige najbolji POJEDINČNO je:
1.Mihael Pongrac KLEN 1 S. Marija, 2. Ivan Jurčec ČRNEC D. Hraščan 3. Dinko
Vidović LINJAK Palovec

Nakon tri održana kola 1. Međimurske Feeder lige najbolja EKIPA je: 1. SOM
Kotoriba, 2. LINJAK Palovec, 3. KLEN 1 S. Marija

2. Međimurska Feeder ribolovna lige.
Natjecanje je održano na Kanalu u Orehovici. Domaćin natjecanja bila je SRD
„GLAVATICA“ Prelog.
Sudački kolegij: : Vrhovni sudac-Mladen Goričanec, Delegat natjecanja- Antun
Kemenec, Sudac sektora: Saša Kalšan
Sektor A: 1. Tomislav Grgetić TSH MF Čakovec, 2. Dražen Pešec TRNAVA
Hodošan, 3. Ivan Jeleić SMUĐ Goričan

Sektor B: 1.Tomica Baksa TSH MF Čakovec , 2. Boris Pintar MURA M. Središće,
3. Rajko Sabolić GLAVATICA Prelog …
Sektor C: 1. Željko Rob MURA M. Središće, 2. Ivan Bergovec SMUĐ Goričan, 3.
Željko Bubanić GLAVATICA Prelog …
EKIPNO: 1. TSH MF Čakovec, 2. MURA M. Središće 3. TRNAVA Hodošan…
Nakon tri održana kola najbolji pojedinačno je: 1. Dražen Pešec TRNAVA
Hodošan, 2. Tomislav Grgetić TSH MF Čakovec, 3. Miroslav Varga TSM MF
Čaovec
Nakon tri održana kola 2. Međimurske Feeder lige najbolja EKIPA je: 1. TSM MF
Čaovec, 2. ŠTUKA D. Dubrava, 3. TRNAVA Hodošan

 

A sektor 1
B sektor 1
C sektor 1
Pobjednici II ML
Pobjednici1 M Feeder lige
TSHMF Čakovec

Ostavi komentar