Klen Sveta Marija ekipni, a Luka Pozderec pojedinačni prvak I. ML plovak

U subota 16. rujna održano je 4. kolo Međimurskih liga u lovu ribe udicom hranilicom na dnu – feeder ribolovu.

I. ML feeder je lovila na SRRC Palovec, a domaćin natjecanja je bio Linjak iz Palovca. Sudački kolegij – vrhovni sudac: Mladen Goričanec, delegat – tajnik natjecanja: Ivica Kočiš, sektorski sudac: Zlatko Herman.

Postignuti rezultati 4. kola I. Međimurske feeder lige:

Rezultati ekipno

1. LINJAK Palovec, 2. KLEN 2 Sveta Marija, 3. KLEN 1 Sveta Marija

Pojedinačno
Sektor A

1. Zvonimir Dravec (SOM Kotoriba) – 23070 grama, 2. Ljubomir Žuljić (LINJAK Palovec) – 20880 grama, 3. Stjepan Pongrac (KLEN 1 Sveta Marija) – 13230 grama

Sektor B

1. Dinko Vidović (LINJAK Palovec) – 17670 grama, 2. Kristijan Pozderec (KLEN 1 Sveta Marija) – 12880 grama, 3. Peter Dragutin (KLEN 2 Sveta Marija) – 12010 grama.

Sektor C

1. Mario Fundak (KLEN 2 Sveta Marija) – 35120 grama, 2. Damin Novak (LINJAK Palovec) – 19620 grama, 3. Goran Marđetko (ČRNEC Donji Hrašćan) – 16020 grama.

Ekipni plasman nakon četiri kola

1. SOM Kotoriba, 2. LINJAK Palovec, 3. KLEN 2 Sveta Marija, 4. KLEN 1 Sveta Marija, 5. TSH Matchfishing Sensas Čakovec, 6. ČRNEC Donji Hrašćan, 7. GLAVATICA Futtura Sensas Prelog, 8. TRNAVA Hodošan

Pojedinačni plasman nakon trećeg kola

1. Dinko Vidović (LINJAK Palovec), 2. Zvonimir Dravec (SOM Kotoriba), 3. Nikola Seličanec (SOM Kotoriba), 4. Sergej Baumhak (TSH Matchfishing Sensas Čakovec), 5. Darko Petković (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog)

Natjecanje 4. kola II, Međimurske feeder lige je održano na Staroj Muri u Žabniku. Domaćin 4. kola je bio Čikov, Sveti Martin na Muri.

Sudački kolegij –vrhovni sudac: Denis Špilak, delegat – tajnik natjecanja: Željko Dolenec, sektorski sudac: Stjepan Matijačić.

U nedjelju 10. rujna je održano 7. kolo I. Međimurske lige i završno 6. kolo II. Međimurske lige Istok i Zapad.

Postignuti rezultati 4. kola II. Međimurske feeder lige:

Rezultati ekipno:

1. ČIKOV Sveti Martin na Muri, 2. MURA Mursko Središće, 3. OSTRIŽ Novakovec

Pojedinačno
Sektor A

1. Goran Ježut (LINJAK, Palovec) – 3645 grama, 2. Marko Vlah (SMUĐ 2, Goričan) – 3172 grama, 3. Marcel Koss (ČIKOV, Sv. Martin na Muri) – 3101 grama.

Sektor B

1. Milan Sović (ČIKOV Sveti Martin na Muri) – 3878 grama, 2. Lovro Balažinec (ŠTUKA D. Dubrava) – 3001 grama, 3. Stjepan Petrović (OSTRIŽ Novakovec) – 2904 grama.

Sektor C

1. Dejan Škorjanec (MURA Mursko Središće) – 3381 grama, 2. Petar Jambrošić (ČIKOV Sveti Martin na Muri) – 3299 grama, 3. Tomislav Horvatić (OSTRIŽ, Novakovec) – 2340 grama.

Ekipni plasman nakon četiri kola:

1. ČIKOV, Sveti Martin na Muri, 2. ŠTUKA, Donja Dubrava, 3. OSTRIŽ, Novakovec, 4. MURA, Mursko Središće, 5. SMUĐ 2, Goričan, 6. LINJAK, Palovec, 7. SMUĐ 1, Goričan, 8. ČAKOVEC – INTERLAND, Čakovec

Pojedinačni plasman nakon četvrtog kola:

1. Petar Jambrošić (ČIKOV Sveti Martin na Muri), 2. Milan Sović (ČIKOV Sveti Martin na Muri), 3. Stjepan Petrović (OSTRIŽ Novakovec), 4. Marko Vlah (SMUĐ 2 Goričan), 5. Stanislav Toplek (ČAKOVEC Interland, Čakovec)

Završno 8. kolo I. Međimurske lige je održano 17. rujna, u nedjelju na Staroj Grabi u Turčišću, a domaćin je bio Šaran Palinovec.

Sudački kolegij – vrhovni sudac: Vladimir Zrna, delegat – tajnik natjecanja: Željko Dolenec, sektorski sudac: Zlatko Herman,

Postignuti rezultati 8. kola I. Međimurske lige – plovak:

Ekipno

1. KLEN Sveta Marija, 2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 3. ŽUŽIČKA Kotoriba

Sektor A

1. Luka Pozderec (KLEN Sveta Marija) – 3486 grama, 2. Željko Sabolić (SOM Kotoriba – 3237 grama), 3. Ranko Kovač (TSH Sensas Matchfishing Čakovec) – 3111 grama.

Sektor B

1. Matija Habijan (ŽUŽIČKA Kotoriba) – 3096 grama, 2. Nenad Nađ (LINJAK Palovec) – 2432 grama, 3. Mario Fundak (KLEN Sveta Marija) – 2378 grama.

Sektor C

1. Aleksandar Jug (TSH Sensas Matchfishing Čakovec) – 3624 grama, 2. Patrik Horvat (ŽUŽIČKA Kotoriba) – 3598 grama, 3. Petar Komorski (KLEN Sveta Marija) – 3205 grama.

Konačni poredak I. ML u ribolovu udicom na plovak za 2023. godinu:

EKIPNO
  1. KLEN, Sveta Marija
  2. TSH Sensas Matchfishing Čakovec
  3. ČRNEC, Donji Hrašćan
  4. LINJAK, Palovec
  5. SOM, Kotoriba
  6. SMUĐ, Draškovec
  7. LINJAK, Ivanovec
  8. AMUR, Nedelišće
  9. ŽUŽIČKA, Kotoriba
  10. ŠARAN, Palinovec
POJEDINAČNO
  1. Luka Pozderec, KLEN Sveta Marija
  2. Mario Fundak, KLEN Sveta Marija
  3. Robert Kovač, TSH Sensas Matchfishing Čakovec
  4. Nenad Nađ, LINJAK Palovec
  5. Petar Blažek, SMUĐ Draškovec
  6. Ranko Kovač, TSH Sensas Matchfishing Čakovec
  7. Ivan Lehkec, LINJAK Palovec
  8. Karlo Strbad, SOM Kotoriba
  9. Aleksandar Jug TSH Sensas Matchfishing Čakovec
  10. Marko Jagec, AMUR Nedelišće

Dvije najslabije plasirane ekipe (ŠARAN Palinovec i ŽUŽIČKA Kotoriba) sele u niži rang natjecanja.

Kompletne rezultate svih liga i kupova u organizaciji SSRDMŽ možete pogledati na stranici Saveza: https://ssrd.hr/index.php/2023/09/17/medimurske-lige-i-kupovi-2023-rezultati/

I pojedinačne dnevnike natjecanja: https://ssrd.hr/index.php/2023/08/20/dnevnik-natjecanja-5-kolo-i-ml-plovak/

Veliku fotogaleriju možete pogledati ovdje:

Klen Sveta Marija ekipni, a Luka Pozderec pojedinačni prvak I. ML plovak

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE