Zrinskice uvjerljivo poražene od Podravka Vegete

U Koprivnici je odigrano 18.kolo 1.HRL za žene, a jučer je u goste stigao Zrinski iz Čakovca. Već je u prvim minutama Podravka nametnula svoj ritam koji je itekako pokazivao onu brzu stranu koju Podravka može imati. Nakon šest minuta igre bilo je 7:2, a rezultatsku su prednost nastavile domaće igračice graditi i u nastavku te sredinom poluvremena Podravka ima velikih +9, a do kraja poluvremena su igračice nastavile u dobrom ritmu te su na odmor otišle u plusu, 26:11.

U drugom poluvremenu podravkašice su nastavile povećavati rezultatsku prednost te na kraju upisale pobjedu 45:17. Jučer je najviše pogodaka za domaće zabila Sara Šenvald, ukupno 7, dok je kod Zrinskog najefikasnija bila Selena Milošević sa 6 pogodaka.

Podravka Vegeta: Tucaković(9), Bešen(6); Zadravec 5, Turk 6, Vuković 2, Stelmakh 4, Guskić 1, Franušić, Kalaus L. 2, Šenvald 7, Kalaus D. 2, Mrđen 2, Vuljak 2, Barišić 5, Šimara 6, Pandža 1. Trener: Antonio Pranjić

Zrinski: Kozjak, Car, Balent 1, Balaško 1, Kosovac 3, Milošević 6, Varga, Janković, Balić, Posavac 3, Krizmanić 2, Makarova, Cvitanović 1, Mihalković. Trener: Goran Mrđen