6.7 C

Streličari kluba Katarina Zrinski Čakovec osvojili 6 medalja na natjecanju u Varaždinu

Streličarski klub Cekin iz Varaždina bio je domaćin za oko 80 streličara iz čitave Hrvatske koji su proteklog vikenda nastupili u disciplini WA 720 krugova.

Iz streličarskog kluba Katarina Zrinski Čakovec nastupilo je 8 natjecatelja a ukupno su osvojili 6 medalja. U stilu složenog luka među dječacima do 12 godina Dino Zgrebec osvojio je brončanu medalju dok je među juniorima Štefan Granatir uspio osvojiti zlatnu medalju.

U stilu tradicionalni luk među juniorima izuzetno raspoložen za pucanje bio je Jan Miljan koji je otpucao 620 krugova što je novi državni rekord – velike čestitke ! U konkurenciji seniorki također jako dobro pucala je Dijana Topolnjak i sa osobnim rekordom osvojila srebrnu medalju dok je Ivana Topolnjak zauzela četvrto mjesto. U stilu olimpijskog luka među seniorkama zlatnu medalju osvojila je Mija Mance, među seniorima Tihomir Miljan zauzeo je četvrto mjesto dok je u veteranskoj kategoriji Krešimir Štrukelj osvojio zlatnu medalju.