16.7 C

Rukometaši Čakovca poraženi u Dugom Selu golom iz sedmerca 8 sekundi do kraja

U izjednačenoj utakmici u kojoj se igralo gol za gol, pobjeda je na kraju pripala domaćoj ekipi Dugog Sela golom iz sedmerca 8 sekundi prije kraja.

U prvom dijelu Čakovčani su kontrolirali igru i vodstvo, a na odmor se odlazi u egalu (18:18). Izuzetno je bio raspoložen Petar Sklepić koji je od svojih 14 golova, 8 postigao u prvom poluvremenu.

U nastavku se smjenjuje vodstvo s jedne na drugu stranu, a zadnje vodstvo Čakovec ima u 58 minuti (31:32). Nakon toga mali preokret domaćina koji na kraju pobjeđuje iz dosuđenog sedmerca pred sam kraj rezultatom 34:33. Zanimljivo je da za Čakovec nije dosuđen ni jedan sedmerac, dok su ih domaćini imali 5.

Unatoč porazu Čakovec je zadržao 5. mjesto, a u slijedećoj utakmici domaćin je ekipi Siska.