18.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Porazom protiv druge ekipe Dinama Međimurje korak do ispadanja

Pet kola do kraja prvenstva Međimurje je u borbi za opstanak dočekalo drugu ekipu zagrebačkog Dinama i nažalost upisalo poraz 0:1.

Međimurje je krenulo zatvorenog garda i svoje prilike čekalo u kontranapadima. Obje ekipe imale su po nekoliko prilika, a zagrepčani u vodstvo dolaze u posljednjoj minuti prvog dijela. Prvo je pucao bivši igrač Međimurja Mijić čiji udarac Jesenović odbija do Karrice koji iz blizine posprema loptu u mrežu.

U nastavku Međimurje igra bolje, prve dvije prilike gostiju brani Jesenović, a nakon toga dva puta Mihaljević i jednom Marcijuš promašuju nemoguće i nažalost bodovi odlaze u Zagreb.

Obzirom da je Junak danas pobjedio, Međimurje je palo na posljednje mjesto. Još su četiri kola do kraja, a slijedeće je na rasporedu već u srijedu kada čakovčani gostuju u Bijelom Brdu. (d)