Nogometašice Međimurja sezonu okončale na 4. mjestu

Nedjeljnim porazom protiv Hajduka nogometašice Međimurja sezonu u 1HNL za žene završile su na 4. mjestu.

U posljednjem kolu Lige za prvakinje u 1HNLŽ nogometašice Međimurja ugostile su splitski Hajduk u Prelogu.

Preko 400 gledatelja bodrilo je naše cure koje bi pobjedom prestigle Hajduk na tablici i mogle na kraju biti treće.

ŽNK MEĐIMURJE ČAKOVEC: Vidrih, Fujio, Korimova, Damjanović, Mazuchova, Hamamoto, Čurin (59. Cirkvenčić), Dominić (79. Radi), Varga, Despot (33. Katalenić), Tkalčec. Trener: Ivan Dizdar.

No unatoč stalnoj inicijativi i brojnim prilikama Čakovčanke nisu našle put do mreže Jonjić. Hajduku je odgovarao i remi, a do pobjede su Splićanke došle golom Prskalo u 74. minuti.

Tako su naše djevojke prvenstvo završile na 4. mjestu što je također veliki uspjeh. Osim toga u većini utakmica protiv protivnika kao što je Osijek, Agram i Hajduk pružile su dobre partije i pokazale da se na njih mora računati u sezonama koje dolaze.

 

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

51,240FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE