12.8 C
Čakovec
Petak, 23 veljače, 2024

Međimurske nogometne lige (subota): Slavlje Graničara (K) u Savskoj Vesi

REZULTATI I NAJAVA MNL

U nastavku, donosimo rezultate i najavu susreta ovog vikenda.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota: 

Bratstvo (SV) – Graničar (K) 1-2, Nedelišće – Sloga (Š) 3-1, Venera PMP – Međimurec 3-1, Polet (P) – Centrometal 1-2

Nedjelja: 

Croatia – Omladinac (NSR), Graf, Kantoci, Lang ; Šoltić, BSK – Sloga (Č), Klobučarić, I.Žganec, Korunek ; Vuk, Trnava – Podturen, Juras, Sukanec, I.Horvat ; Mezga, Bratstvo (J) – Dinamo (P), Velđi, D.Novak, Bašek ; Borko, Jedinstvo (GM) – Dubravčan, P.Kolarić, Sokač, Mihalić ; Hajdinjak

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota: 

Hodošan – Vidovčan 6-1

Nedjelja:

Omladinac (DS) – Drava (K), Rodrigue, Ivanuša, Tomašić ; Perko, Budućnost (P) – Borac PMP, Đurđek, Vlahek ; Radek, Radnički – Mladost (I), Filipčić, R.Kolarić ; Brezovački, Mladost (D) – Otok, Aldić, Grgić, I.Novak ; Podgorelec, Borac (DH) – Drava (DM), Tomičić, Trupković ; Juračić, Spartak – Jadran, Fuček, V.Baksa ; Novaković, Kraljevčan 38 – ČSK, Zobec, Toplek, Kovačić ; Najman

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota: 

Sloboda (S) – Trnovec 3-0, Mura – Zasadbreg 77 0-2, Hajduk (Š) – Pobjeda 1-2, Plavi – Vučetinec 4-1

Nedjelja:

Budućnost (M) – Mali Mihaljevec, Kukovec, V.Žganec, Hrušoci ; Jakovljev, Sloboda (M) – Hajduk (B), Dumančić, Orehovec ; Novak, Strahoninec – Omladinac (M), Režek ; Dino Jambrović, Pušćine – Sokol, Majetić, Koprivec ; Puklavec

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA 

Subota: 

Torpedo – Parag 9-1, Graničar (N) – Napredak 7-1

Nedjelja:

Dubrava – Donji Koncovčak, Hrženjak, Mekovec ; Bacinger, Međimurje-Čakovec – Bratstvo (P), L.Baksa ; Drvenkar

Jedinstvo (NSnD) je slobodno.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Foto: Facebook NK Nedelišće

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

43,705FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE