Najava – Međimurske nogometne lige
U nastavku, donosimo najavu susreta ovog vikenda.
MEĐIMURSKA PREMIER LIGA
Subota:
Draškovec – BSK u 15 sati, Srnec, Čižmešija, Korunek ; D.Kovač, Centrometal – Nedelišće u 15 sati, Aldić, B.Križarić, Sukanec ; Hajdinjak, Dinamo (P) – Podturen u 15 sati, Fleten, Paman, Čurila ; Mijo Horvat, Bratstvo (SV) – Graničar (K) u 15 sati, Klarić, Ž.Novak, D.Novak ; Darko Jambrović
Nedjelja:
Međimurec – Mladost (SM) Škrobar, I.Žganec, V.Žganec ; Toplek, Galeb – Bratstvo (J) u Cirkovljanu, Velđi, Felker, Šegović ; Modlic, Jedinstvo (GM) – Naprijed, Dumančić, Režek, Zavrtnik ; Perko, Sloga (Š) –Mladost Komet, Hrženjak, Zobec, R.Kolarić ; Bacinger
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
I. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Polet (P) – Spartak u 15 sati, Dumančić, Zobec, Felker ; Kovačić, Venera PMP – Kraljevčan 38 u 15 sati, Graf, Kedmenec, Kraljek ; Vuk, Hodošan – Sloga (Č) u 15 sati, Režek, M.Trupković, Vuk ; I.Križarić, Plavi – Trnava u 15 sati, Juras, Kovačić, V.Baksa ; Puklavec, Hajduk (B) – Zasadbreg 77 u 15 sati, Hrženjak, Paman, Zavrtnik ; Mezga
Nedjelja:
Sokol – Strahoninec, Klobučarić, Dominić, Koprivec ; Jakovljev, Mladost (I) – ČSK, Turk, Kantoci, Fodor ; Kopasić, Dubravčan – Omladinac (NSR), Kukovec, D.Novak, Bašek ; Novaković
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
II. MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Hajduk (Š) – Omladinac (DS) u 15 sati, Škrobar, I.Žganec, Rodrigue ; Tomašić, Mali Mihaljevec – Vidovčan u 15 sati, Koprivec, Dominić, Grgić ; Posedi, Drava (K) – Pobjeda u 15 sati, Dežđek, Kukovec, Sakač ; S.Križarić
Nedjelja:
Mladost (D) – Sloboda (S), Juras, Čurila, Kovačić ; Drvenkar, Budućnost (M) – Borac PMP, Fleten, Čižmešija, Kedmenec ; Hozjak, Radnički – Pušćine, Klarić, Ž.Novak, Korunek ; M.Kovač, Sloboda (M) – Drava(DM), Majetić, Sukanec, Graf ; Juračić, Croatia – Jedinstvo (NSnD), G.Žganec, Križarić, Hrušoci ; Najman
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – A
Subota:
Napredak – Graničar (N) u 15 sati, Đurđek, L.Baksa ; M.Kovač
Nedjelja:
Otok – Dubrava, Aldić, M.Trupković, Grgić ; Podgorelec, Jadran – Torpedo, Srnec, V.Baksa, I.Novak, Budućnost (P) – Borac (DH), Rodrigue, Vuk, Fuček ; Radek
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
III. MEĐIMURSKA LIGA – B
Subota:
Šenkovec – Bratstvo (P) u 15 sati, Majetić ; Brezovački, Donji Koncovčak – Mura u 15 sati, Velđi, R.Kolarić, Šegović ; Z.Novak
Nedjelja:
Trnovec – Omladinac (M), Jurčec, Bašek, L.Baksa
Parag je slobodan.
Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.
Foto: Facebook NK Polet Pribislavec